Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam PakIstaNu
#16
Zuzu Wrote:Aveti grija sa plece toti , nu cumva sa lasati vreunu! Omul la sectiunea de cereri steam a cerut steam , puteati zice simplu pro sau contra ( oricum nu prea conteaza parerea voastra) , dar va place sa vorbiti mult si aiurea. Intr-un final respectivul a zis " Bai, gata!... Daca adminii dau contra, au dreptate. Am sa mai joc pe server si poate am sa primesc. " , dar voi evident mai aveti ceva de comentat.
Acuma cateva zile acelasi om la sectiunea de clanuri a postat ca vrea sa isi faca un clan , dar evident si acolo ati avut ceva de comentat . Va place sa jucati toata ziua fy_ cu 5-10 jucatori ? In loc sa atragem oameni pe forum/server , sa fim mai intelegatori , mai amabili , dar voi prin actiunile si limbajul vostru ii indeparati definitiv.
Atata va zic are mai alunga/jigneste/injura/face misto/ de oricare utilizator al acestui forum are ban pe forum indiferent ce rang/culoare are pe forum/server .


V-am pupat.

Uite cineva destept!
#17
bai zuzule, adevarul este ca, "calitatea serverului" a scazut. Eu venisem aici pe 20 ianuarie, data la care inca se juca frumos aici. Acum, in prezent nu mai pot spune acelasi lucru.
Cat despre avertizarile tale, nu-mi pasa, cum am renuntat si la admin. Voi continua sa fiu brutal de sincer cu toti, fara a sari peste paragrafe. Dati steam la toti, de cand tot dati, cu ce "v-ati ales" ? ma refer la aceeasi jucatori "fideli"? Unde-s? Eu unul nu-i vad. Hai sa ne oprim un pic din a mai face aceeasi greseala de n ori, se vede clar ca dand steam nu veti rezolva mare lucru. Daca veti investi in server, pentru ca se poate "mai bine" si pentru ca am intalnit un altul de o calitate mai superioara(aici sunt doar realist), ar veni lumea, ah si ar mai fi o chestiune, varsta adminilor peste 20 numaidecat. E PIERDEREA voastra in final. Mie nici ca-mi pasa, doar am spus parerea si ca player si ca ce vrei tu.
#18
Deci tu vii si te bagi peste Zuzu... :lol: Copilu, Zuzu joaca pe server de ani si are experienta... Tu de 4 luni esti pe server si crezi ca faci regulile. Poate unii nu au bani sa isi cumpere steam si administratorul a facut asta si este o idee buna!... Tu pe server nu intri, stai mai mult pe forum! Acu 5 minute am postat si peste 2 minute vad ca ai postat si tu, dar pe server, activitate "cioc"...
#19
In primul rand pustiule, daca nu ma insel ai in jur de 13 ani, eu sunt mult mai mare decat tine, dublu. Nu-mi cunosti povestea, nici nu cred ca trebuie sa stii. Eram cel mai activ, sau printre cei mai activi. Fac 10 ca tine. Trecand peste, te-as ruga sa nu-mi mai comentezi postarile, pentru ca "nu cunosti".
#20
Anarchy Wrote:In primul rand pustiule, daca nu ma insel ai in jur de 13 ani, eu sunt mult mai mare decat tine, dublu. Nu-mi cunosti povestea, nici nu cred ca trebuie sa stii. Eram cel mai activ, sau printre cei mai activi. Fac 10 ca tine. Trecand peste, te-as ruga sa nu-mi mai comentezi postarile, pentru ca "nu cunosti".

In primul rand, nu conteaza anii... Zuzu nu stiu cati ani are, dar ca experienta te lasa in fum... Adevarat, dar eu incerc sa iti deschid ochii (si ce daca am 13 ani)... Normal, joc pe server de mai de mult (1-2 ani, dar nu mai stiu cu ce nume)... Si corect, erai cel mai activ... Acu de abia te mai vad pe server!
#21
nu ma lasa nimeni "in fum". Nu vreau sa intru in polemica cu un cap de guma. Hai termina-te baiete. "Nu conteaza varsta" sa-i spui bunelului tau, sa vezi ce-ti zice.
#22
baieti nu va inteleg,anarchy ai zis ca ai dublu varsta lui,dovedeste!!!paul,te cunosc acum mi-am amintit de tn arata ca esti in clasa a 6,maturizeazate si nu pune la suflet. Un motiv pt care ma las de us e ca nu ma simt in largul meu cand joc pe srv,toti cei cu steam au o superioritate fata de playeri simpli,isi dau aiere.ultimul meu off-topic.US te-am pupat:*
La revedere!!!!
#23
Salutare,

Imi pare rau sa aud ca au aparut polemici asa de aprinse intre jucatorii de pe U-S.Chiar imi pare rau sa vad atata "dorinta" de afirmare nelalocul ei.
Pakistanule nu te stiu de mult pe server...poate este adevarat ca ai jucat de mai mult timp pe server si ai vechime insa tine minte,nu vechimea este cea care iti da dreptul sa critici activitatea sau atitudinea unui admin sau a unui moderator ci mai degraba modul de privire in ansamblu.
Esti inca tanar...ai timp sa te formezi ca om.Sa stii cei care vorbesc poate cu un ton superior nu o fac din motivul de a se da importanti ci mai degraba din cunostinta de cauza si din experienta lor de viata.
Nu vreau sa crezi tu sau oricare altul ca tin partea cuiva anume.O spun dintr-un punct cat se poate de obiectiv.Sper sa intelegi si tu si toti ceilalti.

Nu cunosc calitatea adminilor mai vechi.Insa sunt destui admini competenti pe server la ora actuala.

Vorba lui Anarchy...trebuie investit in server pentru a atrage jucatori.
Este primordial acest lucru.Steamurile oferite pot fi pe plan secund.

Sunt destui care au facut cereri...la fel cum au jucat pana acum fara steam pot juca si in continuare.Nu o spun cu vorba rea insa...momentan sunt destule sloturi libere pentru un numar destul de mare de jucatori.

Un pas inainte ar fi oarecum obligatia fiecarui admin de a tine redirecte cat de mult posibil.Insa si aici este cu doua taisuri...adica...nu toti isi pot permite,asta probabil din cauza calitatii pc-ului de pe care joaca.
Dar acest lucru nu trebuie sa fie neaparat o obligatie ci mai mult un lucru facut din interes.Interesul de a aduce lume pe server.Acet lucru...acesta de a tine redirecte poate fi facut si de jucatorii constanti ai serverului.

Sper sa nu va fi plictisit micul meu speech.

Toate bune,
AzTeck.
#24
Din cate stiu eu steamurile se dau de ghost , iar serverul il tine catalin. De investit in server nu trebuie nimic pentru ca acelasi server era si acuma 2 si acuma 6 ani si erau perioade cand era full. Vine vacanta , serverul se v-a umple Wink . Fiti si voi mai intelegatori si nu mai dati slay/kick si ban aiurea si tratati jucatorii cu minim de respect pe forum.


nb.
#25
Vreu sa se dea un TC. Am facut rost de steam de la un prieten (enTer), am vazut ca a fost si aici in comunitate!

Edit: Imi pare rau de iesirile pe care le-am facut. Imi cer scuze Anarchy...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)