Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam PakIstaNu
#1
1) Nick: PakIstaNu (am mai jucat prin martie cu nick-ul Papi, Papy, Mr. Papy, cam 70 de ore)
2) Nume si prenume: Balint George Paul
3) Varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii: Liceul teoretic "Lascar Rosetti", 13 ani
4) Orasul si reteaua din care faci parte: Iasi/Raducaneni, clicknet, 92.85.93.215
5) Adresa de e-mail: <!-- e --><a href="mailto:paulbalint24@yahoo.com">paulbalint24@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
eu iti dau contra ,sau dat multe steamuri si nau ramas toti fideli acestui server precum: Sure,Mr.Terror, d m x .nu iam vazut demult de pe server
#3
Cam are dreptate bogdan.Ownerii ar trebui macar sa ridice stacheta pt acordarea de steam.Parerea mea...CONTRA !
#4
eu n-as mai da deloc steam, as investi in server.
#5
OFF: Normal ca nu ati mai fi de acord ca altii sa mai ia steam , adica chiar nici nu v-ar pasa sa ajutati pe altii , serios acuma ati primit si voi steam la randul vostru deci deacuma aratati cat de :-j ... [nu am cuvinte] puteti fi .
#6
vorbesti in necunostinta de cauza, din nou iti arati inteligenta care da pe afara. Copile cand am venit eu aici, am venit cu tot cu steam. Ar fi mai bine sa te abtii mai ales la comentariile mele. Iar ce am scris eu, e doar un sfat. (poate "deschid ochii" unora)

ps.contra, contra contra.
#7
ntbfunny Wrote:OFF: Normal ca nu ati mai fi de acord ca altii sa mai ia steam , adica chiar nici nu v-ar pasa sa ajutati pe altii , serios acuma ati primit si voi steam la randul vostru deci deacuma aratati cat de :-j ... [nu am cuvinte] puteti fi .
gandirea ta nu s-a dezvoltat indeajuns de mult ca sa intelegi,dj,admini si toti restu au crezut orbeste in uni playeri ca tine care faceau posturi pe forum jucam 1-2 luni luau steam si plecau.Ca sa iti dau exemple:Mr.Terror,Sure amandoi sunt admini i-ai vazut jucand,nuuuu,acum 2 exemple de jucator M.Scofield a luat steam a mai jucat,S.scoartza a luat steam a plecat.daca am ofensat pe cineva chiar si pe tn ntb imi pare rau nu am facut acest pot in acest scop,l-am facut ca sa iti arat de ce uni admini sunt impotriva,si-au deschis ochi.repet daca am ofensat pe cinva stergeti ce am scris..
La revedere!!!!
#8
?_?. Wrote:
ntbfunny Wrote:OFF: Normal ca nu ati mai fi de acord ca altii sa mai ia steam , adica chiar nici nu v-ar pasa sa ajutati pe altii , serios acuma ati primit si voi steam la randul vostru deci deacuma aratati cat de :-j ... [nu am cuvinte] puteti fi .
gandirea ta nu s-a dezvoltat indeajuns de mult ca sa intelegi,dj,admini si toti restu au crezut orbeste in uni playeri ca tine care faceau posturi pe forum jucam 1-2 luni luau steam si plecau.Ca sa iti dau exemple:Mr.Terror,Sure amandoi sunt admini i-ai vazut jucand,nuuuu,acum 2 exemple de jucator M.Scofield a luat steam a mai jucat,S.scoartza a luat steam a plecat.daca am ofensat pe cineva chiar si pe tn ntb imi pare rau nu am facut acest pot in acest scop,l-am facut ca sa iti arat de ce uni admini sunt impotriva,si-au deschis ochi.repet daca am ofensat pe cinva stergeti ce am scris..

Nu mai ofensat , eu doar cred ca Pakistanu ar juca mult pe server .

Anarchy Wrote:vorbesti in necunostinta de cauza, din nou iti arati inteligenta care da pe afara. Copile cand am venit eu aici, am venit cu tot cu steam. Ar fi mai bine sa te abtii mai ales la comentariile mele. Iar ce am scris eu, e doar un sfat. (poate "deschid ochii" unora)

ps.contra, contra contra.

Poate tu ai fi venit cu tot cu steam nu-ti spun nimica nu ma refeream neaparat la tine . Ma refeream la altii care au luat si acuma is impotriva altora.
#9
Bai, gata!... Daca adminii dau contra, au dreptate. Am sa mai joc pe server si poate am sa primesc.
#10
Pakistanu Wrote:Bai, gata!... Daca adminii dau contra, au dreptate. Am sa mai joc pe server si poate am sa primesc.
you still don't get it...aici nu e de jucat pe sv sau de postat pe forum,e de bun simt,tu esti de parere ca,ownarii intretin srv din bani de steam,te asigurca nu,daca se cumpara un steam la 3-4 luni,si nu va inteleg ce placeri va ofera steamul,va dati smecheri ca ai steam,nu ar strica daca multi ar inceta sa mai joace pe us ca se dau steamuri gratis,totusi sunt 43 de lei,alocatia pe o luna,ganditiva ca,cu bani de steamul tau catalin putea plati putin din hoastingul srv,internet,curent nuva ganditi doar la voi,ganditi in perspectiva,din mai multe pct. De vedere.atat am avut de spus.
La revedere!!!!
#11
Ca sa nu va mai mancati intre voi nu se mai dau steamuri , jucati de placere, nu in PGL la ce va trebuie steam?!
#12
nu cred ca imi permit sa postez/comentez dar pakistanule , ai dat-o in offtopic/spam, zilnic 10,15 posturi? asa la prostie.

Chiar ma intrebam, unde te grabesti?
#13
Se pare ca nu sunt bine primit in comunitate. Deci am sa spun pa forumului si serverului...
#14
stiam eu ca de astia-mi sunteti! Pa baetu.
#15
Aveti grija sa plece toti , nu cumva sa lasati vreunu! Omul la sectiunea de cereri steam a cerut steam , puteati zice simplu pro sau contra ( oricum nu prea conteaza parerea voastra) , dar va place sa vorbiti mult si aiurea. Intr-un final respectivul a zis " Bai, gata!... Daca adminii dau contra, au dreptate. Am sa mai joc pe server si poate am sa primesc. " , dar voi evident mai aveti ceva de comentat.
Acuma cateva zile acelasi om la sectiunea de clanuri a postat ca vrea sa isi faca un clan , dar evident si acolo ati avut ceva de comentat . Va place sa jucati toata ziua fy_ cu 5-10 jucatori ? In loc sa atragem oameni pe forum/server , sa fim mai intelegatori , mai amabili , dar voi prin actiunile si limbajul vostru ii indeparati definitiv.
Atata va zic are mai alunga/jigneste/injura/face misto/ de oricare utilizator al acestui forum are ban pe forum indiferent ce rang/culoare are pe forum/server .


V-am pupat.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)