Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Setari pentru tinta.
#1
Mai jos sunt cateva setari care sunt bune pentru tinta si te ajuta sa joci mai bine zic eu
Scrieti in consola sau in cfg urmatoarele:
- cl_crosshair_size small ---> face tinta mica
-
- hud_centerid 1 ---> iti scrie numele oricarui jucator langa tinta si nu jos(puteti schimba valoare)
- cl_righthand 1 ---> iti pune arma pe stanga...0 iti pune arma pe stanga
- hud_fastswitch 1 ---> te ajuta sa schimbi arma direct cand apesi pe 1,2,3,4,5 fara sa mai dai click
- cl_crosshair_size 1 ---> iti face tinta mica si rezolutia cea mai mare in cs si la placa video.
- cl_showfps 1 ---> afiseaza fps
- gl_picmip 3 ---> setare pentru fps care face textura mai stearsa astfel incat fps-u sa creasca
Reply
#2
astea nu`s setari pt tinta.astea sunt doar niste setari uzuale pe care le pun tot timpul in afara de gl_picmip ca nu`mi place cum se vede si aia cu showfps ca imi distrage atentia sa ma uit in coltz.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
Danutz nu ma critica...eu doar vreau sa fac si eu ceva posturi(nu spamuri)
Reply
#4
Pentru noi danutzZ is setari uzuale dar crede-ma ca unii afla despre aceste setari abia acuma :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
LoadinG Wrote:Danutz nu ma critica...eu doar vreau sa fac si eu ceva posturi(nu spamuri)


daca vrei posturi reia numaratoarea pana la 5 milioane care o facuse jammin

si in + nush la ce te ajuta posturile astea...dar in fine...


edit 1 : vad ca ai 25 de posturi in 2 zile iar eu am 940 in 2 ani 8 luni si 8 zile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)