Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie rox.
#61
eu nu mai zic nimic..am incercat sa vb cu astia 2 aseara, da vad ca fara folos. close topic
#62
hmm...nu stiu ce sa zic. nu am comentat nimic de cand a zis verde ca posturile mele si ale lui pheno vor fi sterse.
se pare ca in conversatia lui wak nu a iesit si ce zicea pheno ca spectator. nu inteleg de ce ( a zis multe si acolo,de aia a primit atatea kickuri ...plus ca am zis ca atunci cand il vad pe server ii dau kick).
se pare ca pheno a umplut pe aici vre'o 4 pagini .; ))
deci
1.cum am zis si pana acum : nu am vorbit cu un player niciodata urat (probabil doar bu.t,daca l'as fi facut).cu ,,gtm", ,,sp" si alte din astea vorbeam in gluma doar cu sss si smantanosu.in rest...n'avea treaba nimeni.
2.am incercat sa fiu cat mai invizibila ca admin (cum mi'a sugerat zuzu si dj) dar se pare ca nu se poate.
3.meseria unui admin era sa mentina o ordine pe server,nu? sa aiba ochi format pentru codati(sa'i si prinda pana la urma).Poate daca in ultimele 2 saptamani m'am purtat altfel e pentru ca mi'am luat poate prea in serios adminul si am vrut sa fac prea multe chestii deodata ca admin (rr la sv,vote,gag,kick,slay...). probabil de acum o sa'i las pe altii sa nu creada ca sunt mai superioara ..sau ceva!
4.daca e sa se ia o sanctiune impotriva mea luati'o pentru ca am stat prea mult pe sv si m'am comportat copilareste. dar nu pentru circul cu pheno(va rog frumos) .daca e sa fie asa il las pe el sa joace pe server si gata.
5.pur si simplu am vrut sa ignor copilul...dar se pare ca nu vrea sa fie ignorat.cat o sa fie el pe server..nu o sa fiu eu.
6.cam atat. ms.!


ps:FREESTYLE NU E CODAT.VEZI'TI DE TREABA.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#63
Nu stiu cum ai vrut sa-l ignore Smile) ca tot ii dadeai kick!! Tot scandalul asta a ajuns prea departe,incercati sa vorbiti sa va spuneti unul altuia ce aveti pe suflet si ati terminat si jucati amandoi pe server!Amandoi ati gresit,niciunul nu e mai prejos decat celalalt!V-ati purtat copilareste
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#64
wakk din toata consola ta am vazut un motiv de kick doar pentru primul. in rest, trebuia sa iau gag de la prima injuratura, dar rox, influentata de domnul DarkManX a continuat sa imi dea kick chiar si cand taceam, de aceea m'am si enervat,pentru ca,de cand am scapat de ultimul meu incident,cand luam gag ma simteam si nu conta pentru ce luam,cand mi se zicea sa tac,taceam,dar vii tu,ma joc, dai kick, jignesc dai tot kick numai ca sa ma enervezi,in loc sa faci ce face un ADMIN si sa dai gag. de aia zic ca abuzezi. deci ok, nu am sa mai cer kick la spectatori cand lumea abia intra sau alte chestii, iar tu darkman, nu stiu la ce te bagai in momentul ala "da'i ban da'i ban". pupi in c*r ca un catelus dresat.

si rox. in consola mereu cand ma reconectez scrie ca am intrat intr'o echipa. mereu intram pe server si dadeam repede enter ca sa intru intr'o echipa ,asa ca nu mai minti tu ca am stat pe spectator. faceam si fraguri in timp ce ma certam cu tine si cu ala , si acum faci pe'a inocenta.

asa. ai adus vorba de ochiul format. si nu vroiam sa zic de seara (sau nu mai stiu ce era) cand eram vreo 4-5 pe server, unul era codat, si tu stateai de vorba cu unul in joc si apoi la spectatori, cred ca era Freestyle, si era un jucator care avea clar aim, si nu vroiai sa ma asculti (mi'a luat vreo 5 minute sa urlu pe say_team: @ , pt ca tu erai prea ocupata sa vorbesti cu ala), si bineinteles ala cine stie ce cum te excita pe la spectatori , ti'a zis ca ala nu are aim, si atunci m'am pus spectator si am intrat sa il chem pe burlaku dar ala a iesit deja si nu mai aveam pt ce. asta nu am vrut sa o zic, dar ma provoci sa arat cat de usor influentabila si cat te pot manipu..la unii cu simple cuvinte


in concluzie ce sanctiune cer. mie ban o saptamana pe server si doua pe forum, si d'soarei rox micsorarea adminului.
YES, OH MY GOD
#65
pheno Wrote:wakk din toata consola ta am vazut un motiv de kick doar pentru primul. in rest, trebuia sa iau gag de la prima injuratura, dar rox, influentata de domnul DarkManX a continuat sa imi dea kick chiar si cand taceam, de aceea m'am si enervat,pentru ca,de cand am scapat de ultimul meu incident,cand luam gag ma simteam si nu conta pentru ce luam,cand mi se zicea sa tac,taceam,dar vii tu,ma joc, dai kick, jignesc dai tot kick numai ca sa ma enervezi,in loc sa faci ce face un ADMIN si sa dai gag. de aia zic ca abuzezi. deci ok, nu am sa mai cer kick la spectatori cand lumea abia intra sau alte chestii, iar tu darkman, nu stiu la ce te bagai in momentul ala "da'i ban da'i ban". pupi in c*r ca un catelus dresat..

Unde intri pe server si deja incepi sa vorbesti aiurea si urat...
Daca zic coa*e pe server , vrei aplaudat ?
ATAT TE INTREB !
Man , toate astea au plecat doar pentru ca e ROX ( pentru ca e prea buna ca admin ) , daca era zuzu mai faceai tu asa ??????
DarkManX pwd by Costi™
#66
DarkManX Wrote:
pheno Wrote:wakk din toata consola ta am vazut un motiv de kick doar pentru primul. in rest, trebuia sa iau gag de la prima injuratura, dar rox, influentata de domnul DarkManX a continuat sa imi dea kick chiar si cand taceam, de aceea m'am si enervat,pentru ca,de cand am scapat de ultimul meu incident,cand luam gag ma simteam si nu conta pentru ce luam,cand mi se zicea sa tac,taceam,dar vii tu,ma joc, dai kick, jignesc dai tot kick numai ca sa ma enervezi,in loc sa faci ce face un ADMIN si sa dai gag. de aia zic ca abuzezi. deci ok, nu am sa mai cer kick la spectatori cand lumea abia intra sau alte chestii, iar tu darkman, nu stiu la ce te bagai in momentul ala "da'i ban da'i ban". pupi in c*r ca un catelus dresat..

Unde intri pe server si deja incepi sa vorbesti aiurea si urat...
Daca zic coa*e pe server , vrei aplaudat ?
ATAT TE INTREB !
Man , toate astea au plecat doar pentru ca e ROX ( pentru ca e prea buna ca admin ) , daca era zuzu mai faceai tu asa ??????
ai dreptul sa taci din gura!!Nici n-a intrat bine si tu ai cerut kick si ziceati de pheno ca zice adminilor ce sa faca!!Orice reply al tau te v-a face si mai tare de ras!

*DEAD* pheno : re all

*DEAD* Gras : re

*DEAD* DarkManX : re

*DEAD* DarkManX : rox

*DEAD* Iza. : re

Aud|Culori (RADIO): Fire in the hole!
*DEAD* wakkK : sal

Aud|Culori killed LaMisto with m4a1
*DEAD* DarkManX : dai kick:|
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#67
sincer terminati-o ca ma doare burta... chiar nu va puteti intelege?? ati spus ce a-ti avut de zis gata.. pheno pt ca m-ai facut sa citesc atat estii dator cu 3 beri.. rox tie iti fac consumatie duminica

e duminica mai iesiti si voi din casa nu frecati atata forumu asta
#68
Smile)
s.a inteles cu totul gresit de costi din consola..
pentru ca el nu cerea kick pentru pheno ci pentru alti playeri care erau afk sau nu stiu...el zicea doar de ban pt pheno ca sa inceteze...
THE END :mrgreen:
#69
cut the crap
#70
sa posteze cineva ce s-a intamplat defapt si am sa iau masuri (loguri, screen-uri) orice m-ar putea ajuta. Din prima zi cand a intrat pheno pe server a iesit cu scandal. Nu ma mir sa fi fost chiar el vinovatul dar nici rox nu zic ca n-ar fi. Imi pare rau .. dar n-am inteles nimic din posturile astea.

PS: cand se mai face o reclamatie fara dovezi se sterge topicul si userul primeste warn.

Am dat unlock pentru moment la topic sa puteti posta.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)