CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie rox.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
initial nu am vrut sa fac dar a impins limita cu mine , ma ia de sus desi foloseste adminul cum vrea.

sa incepem prin faptul ca pune hartile cum vrea, fara sa intrebe lumea, da la vot harti aiurea, contestate de unii playeri, in loc sa puna doua harti la vot sau cel putin sa intrebe. asta a facut acum 2 minute si i'am contestat putin decizia, desi abia intrase si a dat deja la vot o harta care'i place ei dar cativa contestau harta. asta desi erau admini mai mari, buni gen sss sau RaZeR. contestand decizia ei , m'a luat de sus si mi'a zis sa "tac" si "hais" si mi'a dat kick.

acum doua zile, eram pe usp vreo 16 oameni si insistam pe schimbarea mapei, si ea impreuna cu domnu' smantanosu (nu vreau sa'l implic si pe el neaparat) stateau linistiti cu nume diferite , fiind singurii admini de pe harta. nu e problema ca nu vroiau sa schimbe, ci ca am inceput sa fiu injurat de mama daca vreti va si reproduc frumoasele cuvinte a lui LeGoLaS. si nici nu s'a obosit sa'si puna adminul in activare si sa dea un gag, pentru ca radea impreuna cu celalalt admin aiurea [sa nu mai zicem ca a vorbit mai mult decat o fac eu, si eu is luat foarte tare cand o fac ].

pai...cand e vorba de alti playeri nu conteaza, dar pentru ea adminul e foarte important in scopuri personale. nu da gag cand is injurat de mama dar isi scoate gagul imediat cand primeste, in loc sa puna publicul sa aleaga harti, da pur si simplu o harta care i se casuna ei pentru ca'i place prea mult si e disperata dupa ea.

face exces de admin! mai ales de cand i l'ati marit. si sunt sigur ca nu's singurul care gandeste asta.

sa nu mai zicem de injuraturile pe care domnisoara le foloseste in timpul jocului si cum isi scoate singura gagul.
face asta zi de zi, nu cer scoaterea adminului, dar diminuarea lui.


L.E.: imi pare rau ca nu am dovezi, dar pana acum am iertat'o si nu am pastrat dovezi, iar acum mi'a dat kick si mi s'a sters tot din consola Smile
nu mai fi copil pheno.
hartile nu se discuta cu playeri ca tine...ci cu adminii pe chat.
nu erau mai multi care contestau harta..ci tu cu un alt player care probabil ar fi ales si snow daca dadeam la vot!

plus ca nu e prima data cand comentezi aiurea pe server!

si cand joc sub acoperire ..sau cu alte nickuri ma asigur ca mai e un admin pe server si ca am adminul pe nickul ala cu care joc. ( de aia mi se da gag si il scot tot eu gagul....rog pe alt admin sa'mi dea gag)...asa ca daca nu stii vezi'ti de viata ta copile!

NU MAI ZI LA ALTI ADMINI CE SA FACA!!! ( gen. kick la ala..RR(hai cu rr...dar nu mai dati live?" sau kick la spec..gag lu' ala)
mai taci ...ca stie si adminul ce sa faca.!
harta care am pus'o azi ,de_severe o sa se joace f des..mai ales ca or sa fie multi playeri de server...in ultimul timp sunt .asa ca daca tu nu stii harta..taci si invata , nu te apuca de reclamatii aiurea!

si ti'am dat kick pentru ca erai impertinent! si nu regret ca ti'am dat kick!fa asa in continuare.
HF!
esti debila? cum sa nu se discute cu playerii. si nici macar nu ai vorbit cu vreun admin, abia ai intrat! + trebuia sa lasi un admin mai mare sa decida, nu tu!

daca nu erau multi care contestau , de ce au ramas 10 dupa 5-10 minute?

deci nu am comentat, am contestat.

si tu joci sub acoperire cum? vorbind aiurea si injurand?

si cum adica..iti scoti gagul si rogi pe alt admin sa dea gag Smile) ai gandit macar cand ai scris asta. + nu te'am vazut niciodata sa ti se dea gag dupa ce ti l'ai scos singura

si nu zic adminilior buni ce sa faca, ci adminilor ca tine care nu au o treaba , care , cand e harta full si sunt spectatori stau si rad sau se oftica . si cum sa nu cer gag lui ala cand eu is injurat de mama si tu te exciti cu alalalt pe server?


da vad ca o sa se joace foarte des, de la 21 de playeri s'a ajuns la 10. genialo . cand kabul ca sa iti dau un exemplu de harta mare , e full mereu!

si cu kicku' ala nu sufar dupa el, e la fel de tampit ca si gag'ul care mi l'ai dat pentru ca am ras de tine cand am trecut pe langa tine.

sa vad ce mai zici, ca sa te mai contrazic o data Smile
COPILE>...continui sa fii impertinet...plus ca reclamatia ta e incorecta...nu inteleg ce vrei?
suferi de nebagare in seama?
sau ce?
am admin mare... am dreptul cel putin la o opinie cu harta...
A IESIT LA VOT AIA, SE PUNE AIA si gata.
nu am chef ,nici timp sa'ti dau tie explicatii!
si mai incet cu insultele..pupincuristi si fani ca tine am mai vazut ...
zuzu are totala dreptate in privinta ta.!
suferindule!
am ajuns sa'ti dau tie explicatii.! NU POT SA CRED!
continui sa jignesti si pe forum..la fel cum ai facut pe chatul serverului!
eu zic ca esti prea terminat.! si ca ti s'au permis prea multe pe server.ti'o iei in cap!
sa se ia masuri!
:lol:
dau dreptate lui pheno , cate zile nu am avut admin am obervat acelasi comportament al roxanei , copilariile si comentariile roxanei nu au loc in atitudinea unui admin , asa ca rog putina seriozitate si maturitate .
voi 2 nu va mai certati , asteptati si alte pareri !
ce copilarii VerDe...nu inteleg :|

nu m'am purtat deloc diferit fata de cum te'ai purta tu! pana la urma esti un exemplu,nu? ;; )
si nu sunt ironica deloc...nu am vorbit urat cu playerii ( cu sss,smantanosul vorbesc in gluma,,...la fel si cu gogu) se stie ca noi asa vorbim intre noi. insa nu am jignit un player niciodata! :cry:
pe server in afara de faptul ca am ras de tine ca ai trecut pe langa tine fara sa ma observi nu inteleg ce jignire ti'am mai adresat.

si zuzu avea dreptate! dar acum daca zice acelasi lucru nu mai are, pentru ca m'am schimbat fata de el si fata de cei care merita, si nu as mai repeta aceeasi greseala care am facut'o atunci.

si reclamatia mea este perfect corecta! am dat numele adminului reclamat, numele meu, cu ce a gresit adminul, ce masuri vreau, doar dovezile nu le am pentru ca am fost prea bland cu tine dar tot te mai prind la cotitura.

'am admin mare... am dreptul cel putin la o opinie cu harta...' asta e si problema, nu meriti adminul mare, si dovada ca tu esti cea care sufera si nu eu, este ca tu imi raspunzi provocarii in loc sa dovedesti ca esti mai breaza decat mine si sa taci pana se iau masuri.

'A IESIT LA VOT AIA, SE PUNE AIA si gata.' . dear, problema cu harta nu este singura mentionata in reclamatia mea, mai sunt si alte lucruri facute aiurea de tine, chiar si acum, faptul ca nu poti face decat sa te aperi folosind trecutul meu cu zuzu care nu trebuie sa te priveasca pe tine.

'continui sa jignesti si pe forum' . e adevarat te'am descris din plin , dar , din nou, tu esti cea suferinda, raspunzandu'mi cu alte jigniri. dar sa nu uitam eu sunt un simplu player tu ditamai adminul, nu ar trebui sa fii respectuoasa?

'eu zic ca esti prea terminat.! si ca ti s'au permis prea multe pe server.ti'o iei in cap!'. ma mir ca nu te uiti putin in oglinda, sa vezi ce ipocrizie e pe capul tau, un ego urias si fara logica in minte!

cum a zis si ea

'sa se ia masuri!' . strica serverul, face playerii sa fuga !


si ca sa vedeti ! ce inocenta pare cand vorbeste cu verde, si ce impertinenta cand vorbeste cu playerii! cu "hais" ca la tara! te cred ca esti de la sat, dar se cheama "fete educate" cum e sora ta. nu ca la vaci cum vorbesti tu !
ia stii ce?
cand te vad pe server de acum ai kick de la mine!
sa mi se scoata adminul daca asa considerati !
nu joc pentru admin! joc de fun! joc pentru ca atunci cand intru pe server ma relaxez...dar se pare ca in ultimul timp dau de playeri al'de pheno care sunt mult prea limitati la minte sa recunoasca cat de naivi pot fi!
pheno...nu am vorbit cu tine niciodata urat ! si nu am de gand sa ma cobor la nivelul tau de copil retardat!
foarte bine. te simti amenintata, ma bucur! te aperi cu kick'uri! si mai bine! tocmai cresti in modul abuziv de folosire a adminului. e singura ta aparare !

'nu joc pentru admin! joc de fun!'
femeie, ai 650 de ore ! o luna are 720 de ore! relaxeaza'te afara, la aer! nu ma mir ca ai luat'o razna. atata counter + ai fost pupata'n fund . ti'a crescut creasta.

si app, m'ai jignit si inainte si in timpul ultimului tau post.Smile
La faza cu hartile , rox cam nu ai dreptate , se discuta cu playerii...


Verde are dreptate, ar trebui sa dai dovada de mai multa maturitate, ca , la ce face-ti voi acum se numeste cearta copilareasca , nu cred ca isi are rostu acuzele si alte chestii de genu . E DOAR UN JOC .


@ pheno, exagerezi fiecare are cate ore vrea, face ce vrea e viata luiSmile


Atat am avut de zis. Ma inteleg bine cu amandoi ,deci sunt impartial nu avantajez nici pe rox nici pe pheno
urmatoarele comentarii aduse din partea lui rox si pheno vor fi sterse , asteptam si parerile celorlalti !
Eram pe server ...

Rox ( admin ) a dat la vot harta de_severe , jucatorii au votot , apoi .. a anuntat "last round" si a schimbat .
In timpu` asta pheno , a inceput sa comenteze aiurea dar nu stiu nici eu de la ce : ca harta e aiurea , ca nu a dat la vot decat o singura harta , ca e urata , ca rox e buta si a primit kick .

De aici a inceput totu` ... nu vad sa fi gresit rox undeva , doar datoria .
Pheno a primit "pedeapsa" pentru cele spuse ...

Nu tin cu nimeni , asta e adevaru ... :mrgreen:
nu vreau sa imi iau warn si asa am 2..dar cu toate astea imi permit sa comentez.
1. stiu cum vorbeste rox cu adminii, intre ei[ nu mi se pare tocmai bine ca totusi e un server pe care joaca multi playeri]
2. de obicei cand se da ceva la vot si se alege o harta, unii playeri sar in capul adminului ca sa nu puna aia ca nu stiu ce.dar de ce dracu au ales aia daca nu o vor..
3. pheno, imi pare rau dar trebuie sa comentez si eu..si tu exagerezi pe server cand tot zici hai cu rr hai odata ...live..bla bla...sunt admini ei stiu ce fac. cand este unul mai zicem ca e doar el si poate nu a vazut sau alte alea..
4. pe server nu se aleg admini in functie de unde sunt situati[ tara sau oras]..asta este..aici sunt parintii mei aici suntem si noi. si app Baltati e comuna..in fine
5. din cate stiu aveai ban de la zuzu si rox a pus cuvant pentru tine.[pheno]
6. sunt momente in care unii admini poate sunt nervosi si nu mai tin cont de faptul ca ala a zis ceva..cateodata e deranjant faptul sa vezi ce vorbesc aia pe chat.
7. in ultimul timp cam toata lumea zice ca rox e pupata in fund, rox face aia..dc are admin..dc are atatea ore..dc nu stiu ce..deja mi se pare exagerat, fiecare face ce vrea. dc nu ii zice asta un admin mare..dc nu se pune problema sa i se scoata adminu daca toata lumea zice ca are admin degeaba??
8. nu cred ca ea fugareste playerii, ci a si adus pe server.
9. astept si parerea lui Catalin, dj.
10. bye.
nu ziceam nimic daca ti.ai reparat sau nu greseala.ci de rox e vorba ca a pus cuvant pentru tine. si nu mai postez nimic aici. si ca e urat ce faci tu.
Nu stiu de ce numele meu apare in fiecare post din topicul asta . Ca o parere personala: incercati sa vorbiti mai putin pe server si sa jucati cs , pentru discutii exista messenger sau forumul si asa no sa mai apara conflicte de genu ca de ce m-a facut bu t , ca de ce m-a injurat , ca de ce a nu a pus harta etc. Cu cat se vorbeste mai putin pe server , cu atat e o atmosfera mai placuta de jucat cs , fara gag-uri , fara injuraturi si fara glume care nu isi au locul.
Pages: 1 2 3 4 5