Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECLAM Burlaku eva savy verde si care admini ii mai vedeti i
#16
Catalin Wrote:CosmineL: Has Called Bury against: Laurentzii
CosmineL: Has Called Bury against: Laurentzii


Comenzile intre admini se pedepseste si doar pt. ca dj iti suporta figurile nu inseamna ca trebuie sa le suport si eu. N si N si N si N de certuri ia mai lasa-ti-ma in boala mea.

aceasta comanda nu merge data intre admini, doar apare ca text, dar adminul nu pateste nimic, putem proba. CosmineL stie acest lucru si scria la misto zic eu, nu am fost de fatza (scriu cu tz sa nu se inteleaga fata=gagica), nu iau apararea nimanui, dar daca pun in balanta CosmineL-Laurentzii...hm nu stiu daca are rost sa mai zic, dar pe cine cu cine comparam aici din punct de vedere al adminatului? CosmineL e linistit, Laurentzii...baiete te-am rugat un an intreg sa te schimbi si sa lasi scandalurile de pe server si forum, vad ca nu te-ai lasat. Faci ce faci esti in centrul lor!

Oricum pana la urma nu conteaza...Catalin is your call, eu am inteles o chestie odata, si te inteleg perfect, e sv tau si mie mi-e urat cand vad asa ceva intre admini. Cred ca e bine sa se scoata cateva posturi la concurs!
#17
chiar nu va inteleg....atatea certuri aiurea din cauza unor motive de nimic....aveti 17 18 19 24 de ani si umblati cu din astea.esti culmea we laur...nu e prima data cand provoci conflicte intre admini...in p.lm.esti fatalau pe server cat si in realitate.a plecat baubau ai ramas tu.ca erati dubla de vis
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)