Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAMMIN
#16
Sure Wrote:ake..nu o mai da..toti ii luati apararea lu Jammin ..normal..niciodata nu o sa imi ai mie apararea ..si LOL laso frate..nam nicio trb..cat am fost admin am fost..numai am nicio trb cu us ..am sters si cs si tot..nu va mai bagati aiurea toti..nu e de acu jammin faza..stiu multe faze..de astea..pacat ca numai are ake..vb tale..le avea salvate intrun folder..dar cum sa lasat si el de cs..a zis ca...ma rog...niciodata nu o sa luati apararea voi adminii unui player..normal..da aveti bunul simt si recunoasteti ! jammin nush da ce fel vb tu pe cs..imi pare rau..unu dak injura..nush care sa dati gag primu..nam dc sa ma cert cu voi oricum JAMMIN O SA AIBA DREPTATE DE FIECARE DATA SI E CEL MAI BUN ADMIN MERGE SERVERU SUPER BINE CU EL ..AL DRACULUI CA NU E NICIUN ADMIN MARE CAND INJURA JAMMIN PACAT CA NUMAI ARE AKE..alea..avea multe faze de astea cu JAMMIN IN ACTION ! ma rog..va cunoasteti intre voi..JAMMIN NU O MAI DA INTOARSA CA NU ESTI DIN BARLAD..TIE RUSINE UNDE TEAI NASCUT BAI ? TEAI AJUNS SI TU ?

baiet recunosc ca am zis din cand in cand cate o vorba, dar am zis-o catre situatie mai copacel nu catre o persoana gen "f.m.m. de treaba". Iar ce mai scrii tu aici e incredibil: tu vrei sa zici ca acum imi vorbesti din amintiri si te-ai trezit tu dupa nu stiu cat timp decand nu mai joci cs sa imi faci reclamatie :lol: :lol: :lol: si tot tu imi zici ca am cazier la ake care nu stiu cine naiba e ca v-am intrebat dar nu mi-ati raspuns! Sa nu zic ca esti penibil iti zic ca esti fenomenal! Te-au furat extraterestri cand erai mic? adica tot acum ca doar esti mic :|
#17
acum sa iti zic ceva: cu gogu is in tratative ca suntem un pic iritati unul de altu, nici nu prea jucam in aceiasi echipa, deci nu ar avea de ce sa imi ia apararea. Dar lasa ca idioti ca tine prin astfel de posturi ne apropie, multumim Sure, de cand ai facut acest topic gogu joaca in echipa cu mine :lol: , iar LoL ii prea realist sa fie impartial, deci daca aveai dreptate comenta. Si danutzZ ii moldovean, deci nu e cetatean al Romaniei, nu se pune :lol:
#18
Chiar daca am avut unele neintelegeri.nu puteam sa tac la ce aberatii a zis.
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
playa ne mai vedem prin barlad ! sa ne jucam si noi putin oleaca de cs
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#20
gogu taci..ca esti un pupincurist ...sincer..nu va mai bagati voi..era pt playa nu cont cand a fost faza..conteaza ca ai facut ..ai mai facut tu multe de astea...si nu sau zis..da macar eo mam trezit si am ziso..sa vada si lumea ce admin "bun" esti tu !si vezi cum vorbesti playa..
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#21
atat am avut de zis..
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#22
AI vb mult si prost.ai facut reclamatia si toti te-au luat in ras.nu's pupincurist pt ca nu am nimic de castigat din asta.Dezbraci cuvintele de sens.Nici tu nu mai stii cand a fost faza la care faci referire,ai vrut putina bagare in seama si n-ai stiut cum s-o obtii.toti cei ca tine sa ne lase de tot!Salut

P.S:decat sa-ti ocupi timpul degeaba pe forum.pune mana repede pe o carte de gramatica si baga mare. "s-au zis" "eo-eu" "m-am" "zis-o".Ms mult
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
Ce sunt cu atatea reclamatii ? Vi s-a urcat cs-ul la cap? Nu realizati cat de penibili sunteti ? Va mancati intre voi mai ceva ca aia din parlament de parca castigati bani din urma acestui joc. Hai sa auzim de bine!
#24
are sure ceva decand a ramas fara admin! nu inteleg la ce iti trebuie admin sau slot daca nici nu joci, el a pierdut adminul datorita inactivitatii.
#25
nu am nimic..asta e..ce vrei sa plang dupa admin ? acum ? mi-am sters si cs si tot..numai am nicio treaba..gogu taci ! m-am grabit .
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#26
Sure Wrote:nu am nimic..asta e..ce vrei sa plang dupa admin ? acum ? mi-am sters si cs si tot..numai am nicio treaba..gogu taci ! m-am grabit .

daca tot zici ce zici, de ce te mai perindezi pe aici si dai reply-uri fara rost? topic closed
#27
playa Wrote:Si danutzZ ii moldovean, deci nu e cetatean al Romaniei, nu se pune :lol:



mai baiete ai grija ce zici ca iti dau la coaste cand te prind prin fata pe la Mall :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[Image: pasaportu.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
masurati-va cuvintele va rog inainte de a clasifica un om dupa regiunea din care provine !
#29
dj Wrote:masurati-va cuvintele va rog inainte de a clasifica un om dupa regiunea din care provine !
era sub forma de gluma...dar nu tu trebuia sa te prinzi dj, asa ca nu conteaza, s-a prins danutZz deci ii bine :lol: gata inchidem topicul ca ma emotionez cand imi vad numele la "View unread posts" :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)