CS.U-S.RO

Full Version: JAMMIN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sal imi pare rau ca ma bag asa in seama..dar jammin cam isi bate joc de adminu asta pe care il are..mia povestit ake o faza..care am ramas ...numai jammin putea face asta..se schimbase harta..in prima runda jammin avea 5-0 ake da restart live..cum trebuia si acesta ii da kickk..cand intra ake pe srv din nou intbr cine mia dat kick ?jammin ..rox spunei tu ..si ii zice rox cv ma rog..dar cei asta ? si am mai vazut si eu de astea cum admin injura playerii .."mortii matii " .O SEARA BUNA !
BFT ! ADMINUL JAMMIN E CAM ZEU PE CS ! el e cel mai bun ,el are dreptate de fiecare data
NU MERITI ADMIN ! BFT baieti..de asta si multi parasesc acest srv Wink!
cam se inmultesc reclamatiile pt tine Jammine.fii baiat cuminte.ca se aduna toti de prin botosani , barlad , new york de unde o mai fi ei si o sa iti dea la coaste :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu stiu despre ce faza e vorba,dar Jammin chiar are grija de server si dupa parerea mea isi face treaba.Poate e nesuferit cateodata,dar Jammin e admin bun si pune serverul la punct!
v-am mai zis , cand faceti acuze la adresa unui admin veniti cu argumente altfel picati de prosti !
bafta !
nu acuz , si nu apar pe nimeni !

Guest

acum sincer nu stiu cum ai reusit jamin dar cand esti tu pe server e liniste si se joaca cs. e posibil ca unii jucatori sa fie ofensati(nu vb la cazul de fata) pentru ca nu mai pot face ce si cum vor ei.

p.s. prefer sa ma lipsesc de 4-5 jucatori pe server pentru o mai buna calitate a jocului.
stai stai ca nu tin minte faza :?: nu acum serios, hai ca recunosc daca am facut asa ceva...dar nu tin minte faza! cand cum? ca ieri am jucat pe sv foarte putin :lol: aseara ca tocmai m-am mutat in alta parte si nu am mai jucat de 2 zile. ziceti cand s-a intamplat si ce nume avea adminul care a luat kick de la mine! :?:
uita-te la domnul jammin pe cs.u-s.ro/stats si o sa vezi acolo ca pe data de 28 am intrat de 3 ori, de 2 ori doar sa vad cum stau lucrurile pe sv, si a 3-a oara aseara si singurii admini de pe sv erau gogu si rox, am jucat cu ei un pic de awp_india si m-am tirat, nu am vazut nici un ake, sure, sau mai stiu eu care comenteaza aiurea. Iar pe data de 27 am intrat de 2 ori sa vad cum stau lucrurile si am iesit Smile pac pac, vorbesti prostii mai baiet. Acum serios astept o decizie ca pe urma sa iti dau ban pe forum ca faci acuze aiurea la adresa mea. deci daca as tine minte sa fac asa ceva, chiar as recunoaste ca nu mi-e jena. si daca vrei sa te simti bine na zic ca am facut-o ca sa te simti tu bine, ca oricum nu am facut-o.


PS: Iti arat oricand vrei tu ca daca intru pe server si se joaca 3 vs 3 iti fac in 10 minute cel putn 7 vs 7 pt ca stiu cum mai baiet, nu vreau sa fiu modest fata de tine si iti zic ca adminez de vreo 5 ani, si in campusul asta mare numit Tudor Vladimirescu din Iasi am admin pe cele mai smekere servere, servere de 32/32 Smile . Ciau Ciau Smile (@sss vezi ca am admin pe sv lu ZuZu ai grija :lol: )
si ca sa fac povestirea si mai plictisitoare, ma bucur ca am reclamatii pe forum, inseamna ca nu stau cu palma in fund pe server si fac frage. Ia intreaba-l pe gogu aseara cat de rapid am fost cand a intrat unu pe awp_india sa faca reclama au ras toti nu si-au dat seama cand i-am dat aluia destroy si ban in acelasi timp.
playa Wrote:si ca sa fac povestirea si mai plictisitoare, ma bucur ca am reclamatii pe forum, inseamna ca nu stau cu palma in fund pe server si fac frage. Ia intreaba-l pe gogu aseara cat de rapid am fost cand a intrat unu pe awp_india sa faca reclama au ras toti nu si-au dat seama cand i-am dat aluia destroy si ban in acelasi timp.
HAHAHA omul nici n-a dat connect bine si playa l-a si reperat Smile)

Guest

totusi la viteza se misca bine (eu cred ca lui jamin i-a crescut o a 3 a mana ) tot timpul e primul la dat sanctiuni.
playa.. ca moderator ar trebui sa iti dai un warn... vb unui om celebru "invata sa folosesti forumul"
dar chiar nu imi aduc aminte faza :lol:
probabil ake sau sure..erau cu alte nickuri pentru ca eu nu i'am vazut pe server de mult timp:-?
ake..nu o mai da..toti ii luati apararea lu Jammin ..normal..niciodata nu o sa imi ai mie apararea ..si LOL laso frate..nam nicio trb..cat am fost admin am fost..numai am nicio trb cu us ..am sters si cs si tot..nu va mai bagati aiurea toti..nu e de acu jammin faza..stiu multe faze..de astea..pacat ca numai are ake..vb tale..le avea salvate intrun folder..dar cum sa lasat si el de cs..a zis ca...ma rog...niciodata nu o sa luati apararea voi adminii unui player..normal..da aveti bunul simt si recunoasteti ! jammin nush da ce fel vb tu pe cs..imi pare rau..unu dak injura..nush care sa dati gag primu..nam dc sa ma cert cu voi oricum JAMMIN O SA AIBA DREPTATE DE FIECARE DATA SI E CEL MAI BUN ADMIN MERGE SERVERU SUPER BINE CU EL ..AL DRACULUI CA NU E NICIUN ADMIN MARE CAND INJURA JAMMIN PACAT CA NUMAI ARE AKE..alea..avea multe faze de astea cu JAMMIN IN ACTION ! ma rog..va cunoasteti intre voi..JAMMIN NU O MAI DA INTOARSA CA NU ESTI DIN BARLAD..TIE RUSINE UNDE TEAI NASCUT BAI ? TEAI AJUNS SI TU ?
Sure Wrote:ake..nu o mai da..toti ii luati apararea lu Jammin ..normal..niciodata nu o sa imi ai mie apararea ..si LOL laso frate..nam nicio trb..cat am fost admin am fost..numai am nicio trb cu us ..am sters si cs si tot..nu va mai bagati aiurea toti..nu e de acu jammin faza..stiu multe faze..de astea..pacat ca numai are ake..vb tale..le avea salvate intrun folder..dar cum sa lasat si el de cs..a zis ca...ma rog...niciodata nu o sa luati apararea voi adminii unui player..normal..da aveti bunul simt si recunoasteti ! jammin nush da ce fel vb tu pe cs..imi pare rau..unu dak injura..nush care sa dati gag primu..nam dc sa ma cert cu voi oricum JAMMIN O SA AIBA DREPTATE DE FIECARE DATA SI E CEL MAI BUN ADMIN MERGE SERVERU SUPER BINE CU EL ..AL DRACULUI CA NU E NICIUN ADMIN MARE CAND INJURA JAMMIN PACAT CA NUMAI ARE AKE..alea..avea multe faze de astea cu JAMMIN IN ACTION ! ma rog..va cunoasteti intre voi..JAMMIN NU O MAI DA INTOARSA CA NU ESTI DIN BARLAD..TIE RUSINE UNDE TEAI NASCUT BAI ? TEAI AJUNS SI TU ?
ESTI PENiBIL

Guest

off topic(si imi cer scuze): da-ti o palma ca sa nu vin sa ti-o dau eu
Pages: 1 2