Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere
#1
Propun ca macar o data pe saptamana ...la o ora stabilita sa se incerce cate o harta noua...de exemplu ar fi interesanta si o harta cu VIP ....adica ....aceleasi harti continuu continuu ...stiu ca multi nu sunt de acord...dar sunt nspe mii de harti ...Tin minte o harta cand counterii sunt pe un vapor si terro pe o insula care era fff fun ....si sunt mult mai multe ...Sper sa nu ma injurati Smile !!!
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
prea mari as-urile.e harta de 13 - 13:|:|...2 v 2... 5 v 5 nu mere..doar ceva mic.fyuri ..awp..de_cpl.etc.
#3
nu are cine sa joace deocamdata . acusi vine vacanta !
#4
eu de 2 ani propun o harta de_yemen .. da nimeni nu o gaseste ... care o gaseste dau o bere Big Grin
#5
cs_yemen Big Grin...iam trim la zuzu...enjoy! Tongue
#6
am gasit 2 variante de yemen.. i`am zis lui zuzu.. dar nu m`a luat in seama..
#7
am gasit si eu mai multe acuma da nu merg pe 1.6 k is pt Source
#8
mapa se juca la sali acuma vreo 6 , 7 ani ..ca de acolo o stiu ... mi se pare ca e prima mapa care am jucato deaia o tin minte .. si mai era o mapa veche care imi placea : .._speedrun .
#9
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.cstrike-planet.com">www.cstrike-planet.com</a><!-- w --> <-- recomand eu
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.cstrike.ro">www.cstrike.ro</a><!-- w -->

pe astea 2 dak vretzi sa vedetzi ceva
#10
sa nu radeti de mine .....da mie imi placea assault cand eram mic si jucam prima data .....Smile as vrea sa o rejoc pe cs us
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#11
si mie imi place assault.. cand eram mic nu`mi dadeam seama.. dar acu am realizat ca e harta de Terroristi Smile
#12
clar harta de teroristi...si cand eram mic cel mai mult castiau ct pt ca nu stateau teroristii n casa. harta de_outhide rulls
#13
si estate imi placea
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#14
oameni sa fie , poate se mai pun si alte harti nu doar awp_india , de_dust2 , de_inferno , fy_snow .... :| .....
#15
mie personal imi place fy_dinoiceworld...acu ceva ani knd mam apukt de cs...mergeam la Club 22 la internet...si jukm 3-4 ore cs intruna pe harta aia..cu prietenii de la bloc 5-6 pe harta...fara sunet fara nimik cu tst si mouse de abea functzionau....da imi place:X:X....pt mine aia ramane cea mai tare harta....si o amintire a copilariei mele Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)