Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme
#1
probleme cu serverul. ce se intampla? se schimba iar ip-ul?
noth!ng Heart u-s
Reply
#2
probabil a cazut, o sa isi revina. E o chestiune de timp. De schimbat ipul, nu.
Reply
#3
*DEAD* markeloff : doamne

akE. (RADIO): Fire in the hole!
Dozatu connected
Dozatu is joining the Counter-Terrorist force
noth!ng killed Dozatu with m4a1
noth!ng : si-q revenit

markeloff killed noth!ng with ak47
akE. : buna amis Big Grin

*** markeloff killed sss_____ with a headshot from ak47 ***
akE. killed markeloff with m4a1
akE. (RADIO): Fire in the hole!
Dozatu : serverul va cadea in 2 secunde salutari =))

il cunoaste cineva pe dozatu asta ? care-i treaba cu baiatu cititor in stele Smile) ?
noth!ng Heart u-s
Reply
#4
probabil are un programel cu care l-a dat jos. O sa se uite Catalin sa vada concret. Sunt fel si fel de "genii" fireste nu ei sunt creatorii programelor. O sa se rezolve.
Reply
#5
Mari "hecheri" ! E simplu de scris pe gugle si pus in practica !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
va rog un mesaj pe messenger/steam cand mai ameninta unu si pica

probabil a aparut un nou exploit dar trebuie sa vad eroarea atunci cand pica

in caz ca nu sunt online va rog lasati mesaj cu data si ora la care a picat ca sa pot cauta in log-uri

multumesc
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#7
roger
Reply
#8
E un program de flodat servere cataline...se gaseste usor pe net si e si usor de folosit...doar bagi ip si...ala trimite o groaza de pachete si-l blocheaza.Am avut si eu deaface cu "hacheri" deastia.Solutia a fost nush ce setare in sv sa nu primeasca peste nush ce nr. de pachete odata ( nush exact ce si cum ca nu ma pricep eu personal ci un "baitzal cu creierul cretz" care lucra atunci pt mine.
Reply
#9
astazi a intrat un nenea codatu cu un cod ciudat..i se schimba numele la fiekre 5 secunde si avea aim wall speed dracu sa-l ia k erau de toate Smile) l-am chemat pe cosminel..a reusit sa-i dea un ban...a revenit iar...am facut un demo.. de data asta nu i se mai schimba numele dar codul era acelasi.. player name : Sm!r3

Sm r3 dem
noth!ng Heart u-s
Reply
#10
domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
Reply
#11
Anarchy Wrote:domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
poate mai tarziu Wink) nu vreau sa primesc acuze de genu "suferi de admin" "joci cs pt admin" Smile) demo-ul ala nu e prea reusit k e primul kre l-am facut si ink am cautat pe google cum se face k habar n-aveam Smile)))
noth!ng Heart u-s
Reply
#12
amis Wrote:
Anarchy Wrote:domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
poate mai tarziu Wink) nu vreau sa primesc acuze de genu "suferi de admin" "joci cs pt admin" Smile) demo-ul ala nu e prea reusit k e primul kre l-am facut si ink am cautat pe google cum se face k habar n-aveam Smile)))


ai timp sa inveti , te invatam noi, asa ca fa cerere de admin!Smile)
Reply
#13
de la mine ai de acum PRO pt admin!Wink
Reply
#14
RaZeR_man Wrote:de la mine ai de acum PRO pt admin!Wink


uite k am facut dak tot mi-ati spus Smile)) vezi poate nu dai pro acu Smile))
noth!ng Heart u-s
Reply
#15
si eu ce am zis mai sus? sa "muncesti" un pic, sa faci cateva ore... Si de la mine ai pro... dar astea sunt etapele. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)