CS.U-S.RO

Full Version: Probleme
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
probleme cu serverul. ce se intampla? se schimba iar ip-ul?
probabil a cazut, o sa isi revina. E o chestiune de timp. De schimbat ipul, nu.
*DEAD* markeloff : doamne

akE. (RADIO): Fire in the hole!
Dozatu connected
Dozatu is joining the Counter-Terrorist force
noth!ng killed Dozatu with m4a1
noth!ng : si-q revenit

markeloff killed noth!ng with ak47
akE. : buna amis Big Grin

*** markeloff killed sss_____ with a headshot from ak47 ***
akE. killed markeloff with m4a1
akE. (RADIO): Fire in the hole!
Dozatu : serverul va cadea in 2 secunde salutari =))

il cunoaste cineva pe dozatu asta ? care-i treaba cu baiatu cititor in stele Smile) ?
probabil are un programel cu care l-a dat jos. O sa se uite Catalin sa vada concret. Sunt fel si fel de "genii" fireste nu ei sunt creatorii programelor. O sa se rezolve.
Mari "hecheri" ! E simplu de scris pe gugle si pus in practica !
va rog un mesaj pe messenger/steam cand mai ameninta unu si pica

probabil a aparut un nou exploit dar trebuie sa vad eroarea atunci cand pica

in caz ca nu sunt online va rog lasati mesaj cu data si ora la care a picat ca sa pot cauta in log-uri

multumesc
roger
E un program de flodat servere cataline...se gaseste usor pe net si e si usor de folosit...doar bagi ip si...ala trimite o groaza de pachete si-l blocheaza.Am avut si eu deaface cu "hacheri" deastia.Solutia a fost nush ce setare in sv sa nu primeasca peste nush ce nr. de pachete odata ( nush exact ce si cum ca nu ma pricep eu personal ci un "baitzal cu creierul cretz" care lucra atunci pt mine.
astazi a intrat un nenea codatu cu un cod ciudat..i se schimba numele la fiekre 5 secunde si avea aim wall speed dracu sa-l ia k erau de toate Smile) l-am chemat pe cosminel..a reusit sa-i dea un ban...a revenit iar...am facut un demo.. de data asta nu i se mai schimba numele dar codul era acelasi.. player name : Sm!r3

Sm r3 dem
domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
Anarchy Wrote:domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
poate mai tarziu Wink) nu vreau sa primesc acuze de genu "suferi de admin" "joci cs pt admin" Smile) demo-ul ala nu e prea reusit k e primul kre l-am facut si ink am cautat pe google cum se face k habar n-aveam Smile)))
amis Wrote:
Anarchy Wrote:domnisoara, ia sa "muncesti" sa primesti un admin mic. Fa cateva ore.. eu te sustin.
poate mai tarziu Wink) nu vreau sa primesc acuze de genu "suferi de admin" "joci cs pt admin" Smile) demo-ul ala nu e prea reusit k e primul kre l-am facut si ink am cautat pe google cum se face k habar n-aveam Smile)))


ai timp sa inveti , te invatam noi, asa ca fa cerere de admin!Smile)
de la mine ai de acum PRO pt admin!Wink
RaZeR_man Wrote:de la mine ai de acum PRO pt admin!Wink


uite k am facut dak tot mi-ati spus Smile)) vezi poate nu dai pro acu Smile))
si eu ce am zis mai sus? sa "muncesti" un pic, sa faci cateva ore... Si de la mine ai pro... dar astea sunt etapele. Smile
Pages: 1 2