Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problema
#1
Astazi dupa ce mi'am reinstalat windowsul,am inceput sa am probleme cu mouseul in cs,mai exact ma misc ca un but din sageti,merge extrem de nasol sus-jos,stanga-dreapta,nu stiu ce are,sau de la ce ar putea fii problema,mentionez inca o data,doar dupa ce mi'am reinstalat windowsul,am observat ca am probleme
Windows 7 Home premium am acuma
Am incercat din start-run-mouse(degeaba)tot asa urat merge
Deci daca stie cineva rezolvarea,raman dator
Reply
#2
Odata: -e cu licenta home premium ala? Daca nu, nu are ce cauta in calculatorul tau. Ori pui ultimate daca iti merge, ori daca nu printre ultimele versiuni de xp sp2.
A doua: fiind home premium e sarac in orice. asa ca vezi sa instalezi driverele placii de baza si a mouselui si a ce mai ai de pe siteurile lor oficale.
Reply
#3
Ori ai Ultimate ori nu mai ai Windows 7.
Reply
#4
Pai da,pe mine ma bat rau driverele,mentionez ca folosesc saracia asta de windows de 3 ani,tot acelasi,si pana azi noapte la 12 dupa ce mi'am reinstalat windowsu,nu am avut nici o problema
Ps:Ce driver trebuie pentru mouse?Big Grin
Reply
#5
De unde sa stim noi ce mouse ai tu
Reply
#6
Sunt programe care iti cauta automat driverele si fac update.
Reply
#7
Mouse 4tech(nu e pro gaming da merge la tara)


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#8
Pai asta il detecteaza windowsul, dar un windows bun nu home premium. Si sa ai instalata placa de baza cum trebuie
Reply
#9
Instaleaza ultimul driver de la placa video. Apropo, ce placa video ai ?
Reply
#10
Era instalat driveru ca am verificat eu, si era la zi. Eu raman la parerea ca windowsul ala home premium e de vina. Ai proc athlon x3 si 4 gb de ram si stai pe home premium? Pune frate ultimate
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)