CS.U-S.RO

Full Version: Problema
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Astazi dupa ce mi'am reinstalat windowsul,am inceput sa am probleme cu mouseul in cs,mai exact ma misc ca un but din sageti,merge extrem de nasol sus-jos,stanga-dreapta,nu stiu ce are,sau de la ce ar putea fii problema,mentionez inca o data,doar dupa ce mi'am reinstalat windowsul,am observat ca am probleme
Windows 7 Home premium am acuma
Am incercat din start-run-mouse(degeaba)tot asa urat merge
Deci daca stie cineva rezolvarea,raman dator
Odata: -e cu licenta home premium ala? Daca nu, nu are ce cauta in calculatorul tau. Ori pui ultimate daca iti merge, ori daca nu printre ultimele versiuni de xp sp2.
A doua: fiind home premium e sarac in orice. asa ca vezi sa instalezi driverele placii de baza si a mouselui si a ce mai ai de pe siteurile lor oficale.
Ori ai Ultimate ori nu mai ai Windows 7.
Pai da,pe mine ma bat rau driverele,mentionez ca folosesc saracia asta de windows de 3 ani,tot acelasi,si pana azi noapte la 12 dupa ce mi'am reinstalat windowsu,nu am avut nici o problema
Ps:Ce driver trebuie pentru mouse?Big Grin
De unde sa stim noi ce mouse ai tu
Sunt programe care iti cauta automat driverele si fac update.
Mouse 4tech(nu e pro gaming da merge la tara)
Pai asta il detecteaza windowsul, dar un windows bun nu home premium. Si sa ai instalata placa de baza cum trebuie
Instaleaza ultimul driver de la placa video. Apropo, ce placa video ai ?
Era instalat driveru ca am verificat eu, si era la zi. Eu raman la parerea ca windowsul ala home premium e de vina. Ai proc athlon x3 si 4 gb de ram si stai pe home premium? Pune frate ultimate