Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player`u Gaburel !
#16
Logic vorbind..cuvintele din vocabularul unora dau multa incredere pentru ca au un rang mai ridicat decat al meu sau altzii !
1.dc am cerut admin?..pentru ca imi place srv. u-s si sunt din iasi..si as vrea imbunatari al lui pt al ridica cat mai sus printre cele mai bune srv din iasi si sa scapam de de totzi incultzii si copii srv.
2.eu tzin cu dreptatea orice ar fi!..altfel nu as mai comenta atat si m ash lua la cearta cu voi pentru ca eu n am timp sa mi bat gura cu voi stiind ca suntetzi niste copii chiar daca avetzi 18-30 ani sau mai putin.
3.ceea ce fac ca admin fac pe propria raspundere si nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac..si contul mi l cer doar cei care intretin acest srv-forum!
4.dark imi pari un tip foarte recalcitrant si lipsit de scrupule !(nu e numai parerea mea)
5.Sunt pe acest srv. inaintea toturor adminilor si playeri`lor..Mihai ma cunoaste sigur..poate si ceilaltzi u-s isi aduc aminte de mine(Ro5u).
6.NU MA INCALZESTE CU NIMIC CA AM SAU NU ADMIN !
7.zuzu a zis bine ce a zis ca nu stit decat sa veniti cu replici OPUSE !
Sper ca am fost foarte clar si inteles prin ceea ce am vrut sa zic.
#17
2.eu tzin cu dreptatea orice ar fi!..altfel nu as mai comenta atat si m ash lua la cearta cu voi pentru ca eu n am timp sa mi bat gura cu voi stiind ca suntetzi niste copii chiar daca avetzi 18-30 ani sau mai putin.
3.ceea ce fac ca admin fac pe propria raspundere si nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac..si contul mi l cer doar cei care intretin acest srv-forum!


1te rog sa mai citesti odata ce ai scris .... poate nu e ceea ce ai vrut sa scrii.... si nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac
2eu pe dark nu l-am vazut injurand alti playeri sau certandu-se cu alti admini (copii)
3parerea mea e ca ai luat admin doar pt ca joci bine....tot respectul pt jucator....nu si pt admin.
4astept sa te vad pe server sa imi dau seama k m-am inselat in privinta ta....
#18
noi te cunoastem Ro5u Tongue !
#19
KoemnH Wrote:Logic vorbind..cuvintele din vocabularul unora dau multa incredere pentru ca au un rang mai ridicat decat al meu sau altzii !
1.dc am cerut admin?..pentru ca imi place srv. u-s si sunt din iasi..si as vrea imbunatari al lui pt al ridica cat mai sus printre cele mai bune srv din iasi si sa scapam de de totzi incultzii si copii srv.
2.eu tzin cu dreptatea orice ar fi!..altfel nu as mai comenta atat si m ash lua la cearta cu voi pentru ca eu n am timp sa mi bat gura cu voi stiind ca suntetzi niste copii chiar daca avetzi 18-30 ani sau mai putin.
3.ceea ce fac ca admin fac pe propria raspundere si nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac..si contul mi l cer doar cei care intretin acest srv-forum!
4.dark imi pari un tip foarte recalcitrant si lipsit de scrupule !(nu e numai parerea mea)
5.Sunt pe acest srv. inaintea toturor adminilor si playeri`lor..Mihai ma cunoaste sigur..poate si ceilaltzi u-s isi aduc aminte de mine(Ro5u).
6.NU MA INCALZESTE CU NIMIC CA AM SAU NU ADMIN !
7.zuzu a zis bine ce a zis ca nu stit decat sa veniti cu replici OPUSE !
Sper ca am fost foarte clar si inteles prin ceea ce am vrut sa zic.

1.serveru este de prieteni de familie, si oricat vei/vom incerca nu vom reusi !
2.nu ne certam, vorbim ca de asta e forum.daca noi suntem copii tu ce esti?
3.sunt totusi niste reguli care trebuiesc urmate ! nu facem de capul nostru nimic, atunci ar iesi haos ! nu inteleg chestia cu " nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac" nu ti-a cerut nimeni adminul inapoi !
4.nu sunt deloc recalcitrant ! sunt deschis discutiilor ! nu sunt criminal lipsit de scrupule stai relax
5.ai jucat poate la inceput ( app de FELICIT ca esti incontinuare alaturi de noi si nu ai uitat serverul ) ! eu de 1 an de zile nu te-am vazut cu astfel de nick !
6.nici pe noi/mine
7.nu neaparat cu replici opuse !

P.S totusi astept raspnsurile la intrebarile mele ! de ce nu ai postat totul ? poate vom avea ocazia sa ne int duminica la o bere ca oamenii, sa iti demonstrez ca nu sunt deloc recalcitrant si lipsit de scrupule ! mie imi place adevarul Smile poate iti vei face putin timp duminica sa ne cunoastem si noi cu tine, iar atunci iti vei schimba parerea !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#20
.... ca sa zic si eu ceva

1. Gaburel are stilu lui de a juca ,,,, un pic mai Camp .. chestii de astea ,,, sunet ,,, puii mei cu ce mai joaca omu

2. R05U JUCA ACUM vreo 3-4 ani pe server ... nu de 1 an 2 ani

3. Parca sa spus sa se lase vorba rea

4. Trebuie facuta si o rubrica " Reclamatii Jucatori/playeri "

5. asteptam Consola ... sa vedem cine a gresit Gaburel Sau R05U ... care a gresit BAN CU LIMITA sau SCOATEREA DE ADMIN O PERIOADA


6. Playerii exclusi topicului sa se excluda de la comentarii Absurde ( sa priveasca ATAT )

7. Vorba lui Dark ... parca trebe sa fim o familie nu cand ne vedem duminica ... ne imbatam un pic ... scoatem levieru sau bata de baseball ... si ne luam la incalzit ... sau vinim cu pretenii di pisti prut si ii ucidem pe Aia

8. Sper sa vina si burlaku si R05U la intalnire duminica sa ne cunoastem cu totii personal
#21
burlaku:X Smile) copchile...treci la baut Smile) asta o fost asa la caterinca....

vba lu laur ar trebui sa facem si o lista de playeri care incalca frecvent regulamentul de pe server...pt k ei sa primeasca ban temporar/ban/exec/blind etc.... sa nu ma credeti maniac de a folosi comenzi pe server dar nu-mi place sa joc intr-un mediu in care se injura...etc..
#22
" nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac" = *incorect..scuze
mai baieti :roll: nu stiu ce sa ma fac cu voi Smile...nu vreti sa intelegeti !
eu nu ma iau aiurea de un player !
dau prin pereti...prin cutii..in cap..oriunde la nimereala si de multe ori am norocul sa fac frag pe chestia asta ! asa ca nu suport sa mi se zica ca am coade cand eu stiu ca joc fara !
si regulile nu trebuie sa le mai citesc pentru ca le stiu !
si cand vine vorba sa ma contrazic fac asta pentru ca stiu ca am dreptate !...cand nu tac din gura !
si dark iti dau un sfat prietenesc "vorba multa saracia omului"..deci las o mai moale e valabil pt toti cei ca tine ! chiar daca nu integi tu sau alti acum o sa va aduceti aminte de vorba asta !
#23
In Mare ... Citeste regulile ... asa pt tine ... Sfat pretenesc ... nu am nimic cu nimeni dar ma deranjeaza un singur lucru ... si acela este legat de oameni
#24
KoemnH Wrote:" nu cred ca e nimic corect in ceea ce fac" = *incorect..scuze
mai baieti :roll: nu stiu ce sa ma fac cu voi Smile...nu vreti sa intelegeti !
eu nu ma iau aiurea de un player !
dau prin pereti...prin cutii..in cap..oriunde la nimereala si de multe ori am norocul sa fac frag pe chestia asta ! asa ca nu suport sa mi se zica ca am coade cand eu stiu ca joc fara !
si regulile nu trebuie sa le mai citesc pentru ca le stiu !
si cand vine vorba sa ma contrazic fac asta pentru ca stiu ca am dreptate !...cand nu tac din gura !
si dark iti dau un sfat prietenesc "vorba multa saracia omului"..deci las o mai moale e valabil pt toti cei ca tine ! chiar daca nu integi tu sau alti acum o sa va aduceti aminte de vorba asta !

KoemnH sincer iti zic, total pe langa acest topic si total pe langa intrebarile care ti-au fost adresate ! In fine hai so lasam balta.Voi face rost de consola si vom vorbi atunci Smile Pana atunci HF si poate ne vedem la o bere ! Smile Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
alooo , care pe care injura ?
nu aveti voie sa injurati , ! ! !
#26
incetati totusi cu kestiile astea...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)