Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player`u Gaburel !
#1
KoemnH killed GabureL with knife
KoemnH killed mQ|r@azvy with knife
Time Left: 24:09
KoemnH killed Darkclan#BuT with knife
Darkclan#BuT : timeleft
KoemnH killed N@zzystu with
*** KoemnH killed AudCulori with a headshot from knife ***
*DEAD* GabureL : mai dute in viata wa koemn

*DEAD* GabureL : bagamias *** in mata eazzye

Cristi killed mQ|r@azvy with knife
*DEAD* Cristi : Smile)

KoemnH killed beBicO- with knife
Cristi : we andrei

EaZZyE killed AudCulori with knife
ADMIN KoemnH: slay GabureL
Cristi killed GabureL with knife
] amx_ban Gaburel 100
[AMXBANS] amx_ban <time in mins> <steamID | nickname> <reason>
GabureL dropped
GabureL has left the game
beBicO- killed Cristi with knife
*DEAD* GabureL : wa koemnh...

*** Wanzer killed beBicO- with a headshot from knife ***
AudCulori killed Wanzer with knife
*DEAD* GabureL : poate iti sare adminu..

*DEAD* GabureL : bagamias pula in sicriu lu mata

*** EaZZyE killed AudCulori with a headshot from knife ***


altii spun sa dau gag...si parerea mea e daca ii dau gag o sa injure din nou,daca ii dau slay il starnesc si mai tare...si am decis sa i dau ban pt injurii asupra mea in mod repetat...nu pot face screen(voi rezolva problema).Si nu e prima data cand ma injura !..deasemeni si player`u N@zistu a folosit injurii asupra mea mai putin grave si m am facut ca nu vad..l am iertat,l am prevenit..mi a multumit !
#2
bind F5 snapshot si rezolvi problema cu screenurile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
Da ... am fost si eu de fata cand te mai injura nazystu.....+ altii .. Dar gaburel ce a patit?
#4
cu gaburel am avut si eu aceleasi probleme..... oricum asta se posteaza la admin's only

mi se pare arogant si prea plin de sine...

daca dj e de acord nu-l mai lasati sa intre....quit blind exec

eu unul asa as face... si uite asa o sa sara toti impresarii de u-s
#5
sa va uitati la ip ... ca ii de raducaneni .. si daca ii dati ban ,,,, banati jumate de raducaneni



ce am zis ii valabil pt adminii noi
#6
KoemnH Wrote:KoemnH killed GabureL with knife
KoemnH killed mQ|r@azvy with knife
Time Left: 24:09
KoemnH killed Darkclan#BuT with knife
Darkclan#BuT : timeleft
KoemnH killed N@zzystu with
*** KoemnH killed AudCulori with a headshot from knife ***
*DEAD* GabureL : mai dute in viata wa koemn

*DEAD* GabureL : bagamias *** in mata eazzye

Cristi killed mQ|r@azvy with knife
*DEAD* Cristi : Smile)

KoemnH killed beBicO- with knife
Cristi : we andrei

EaZZyE killed AudCulori with knife
ADMIN KoemnH: slay GabureL
Cristi killed GabureL with knife
] amx_ban Gaburel 100
[AMXBANS] amx_ban <time in mins> <steamID | nickname> <reason>
GabureL dropped
GabureL has left the game
beBicO- killed Cristi with knife
*DEAD* GabureL : wa koemnh...

*** Wanzer killed beBicO- with a headshot from knife ***
AudCulori killed Wanzer with knife
*DEAD* GabureL : poate iti sare adminu..

*DEAD* GabureL : bagamias Idiot in sicriu lu mata

*** EaZZyE killed AudCulori with a headshot from knife ***


altii spun sa dau gag...si parerea mea e daca ii dau gag o sa injure din nou,daca ii dau slay il starnesc si mai tare...si am decis sa i dau ban pt injurii asupra mea in mod repetat...nu pot face screen(voi rezolva problema).Si nu e prima data cand ma injura !..deasemeni si player`u N@zistu a folosit injurii asupra mea mai putin grave si m am facut ca nu vad..l am iertat,l am prevenit..mi a multumit !

Toate bune si frumoase ! KoemnH : 1.de ce nu ai postat toata discutia si ai postat doar ce iti convine?
2.de ce faci pe a victima, cand tu insusi ai cautato ! incepand cu primul slay dat de nervi ca te omora !
3.eram pe server cand sau intamplat toate astea !
4.din cate imi aduc aminte si eu am fost injurat de tine, de mortii si ranitii mamei si nu is singurul !
5.nu ii tin partea nimanui si nici nu sunt avocatul cuiva ! doar ca ma deranjeaza ca te plangi, dar pe tine nu te vezi !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
in cazul de fata dak e adevarat ce spune dark propun scoaterea adminului ... fara nici o suparare
#8
Nu e vorba de scos nici un admin ! Doar ca asta urasc cel mai mult la o persoana ! Daca ai ceva de zis, zi totul ! Nu eu sunt fraier si tu smecher ! Cand ma injurasei ce ar fi trebuit sa fac ? Sa te tin in slay si exec pana cand te lasi de cs, cu toate ca te cunosti cu Mihai ! Nu e frumos ceea ce faci !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
dark.... cu admini kre instiga vrei sa aduci lume pe server? deci da e vba de scos admin....la fel cum o fost si cu verde knd ai sarit rpd u sau bogdanel scz dak gresesc..."cu asa prieteni cui ii terbuie dusmani". eu de oameni din astia is satul kre se vad admini....gata pot sa fac ce vreau.

decizia apartine ownerilor ...asta a fost parerea mea.
#10
screenshot sau demo knd ijura un admin...si dupa spusele lui Mihai de mult...isi pierde adminul

k la conversatzii copy-paste poti modifica tu...da la poze sau demo nu...faci un screenshot cand te-a injurat...si adio



bafta
#11
cel mai bine vorbiti cu Catalin sa va dea toata consola intre orele in care sa intamplat si vedem acolo care e vinovatul. sal.
#12
ma scuzi zuzu dar inclin sa-l cred pe dark din moment ce are admin demult si nu are nici un interes pt gaburel sau koemnh... .
ceea ce ma supara e k se trateaza cu indolenta comportamentul asta de 2 lei.

eu dak ii dau blind la unu kre o fost prins codat....sunt cativa care imi sar in cap gen savvy, sau dark....koemnh dak se ia de altu mda...lasam asa...

regulile is pentru toti asa k nu mai comportati ca niste zei daca aveti admin si folositi comenzile pentru binele serverului.(ma refeream la general nu la o persoana anume)
#13
baubau Wrote:ma scuzi zuzu dar inclin sa-l cred pe dark din moment ce are admin demult si nu are nici un interes pt gaburel sau koemnh... .
ceea ce ma supara e k se trateaza cu indolenta comportamentul asta de 2 lei.

eu dak ii dau blind la unu kre o fost prins codat....sunt cativa care imi sar in cap gen savvy, sau dark....koemnh dak se ia de altu mda...lasam asa...

regulile is pentru toti asa k nu mai comportati ca niste zei daca aveti admin si folositi comenzile pentru binele serverului.(ma refeream la general nu la o persoana anume)

Poate e mai bine sa se arate consola serverului si atunci vom vedea care si cum ! Si nu iti sare nimeni in cap baubau, dar daca vezi ca e acel codat e lasat sa joace de catre owneri, si i sa acordat o sansa..lasa-l in plata domnului.iti faci draci degeaba Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
Koemnh de ce nu esti corect ? cum a zis si Darkclan#BuT de ce nu ai dat copy paste la toata consola sau ma rog de unde a inceput totul?inclusiv injuriile tale,,, in primul rand ma injuram cu eaazy ( nu trebuia ) apoi ai inceput tu cu slayul tau si eu cu injuraturile mele ! chiar as vrea sa se posteze consola si o sa vedem atunci ! Imi cer scuze pt limbajul de pe server si promit ca nu se va mai intampla doar ca vreau sa se faca putina lumina in acest topic
#15
darkclan Wrote:
baubau Wrote:ma scuzi zuzu dar inclin sa-l cred pe dark din moment ce are admin demult si nu are nici un interes pt gaburel sau koemnh... .
ceea ce ma supara e k se trateaza cu indolenta comportamentul asta de 2 lei.

eu dak ii dau blind la unu kre o fost prins codat....sunt cativa care imi sar in cap gen savvy, sau dark....koemnh dak se ia de altu mda...lasam asa...

regulile is pentru toti asa k nu mai comportati ca niste zei daca aveti admin si folositi comenzile pentru binele serverului.(ma refeream la general nu la o persoana anume)

Poate e mai bine sa se arate consola serverului si atunci vom vedea care si cum ! Si nu iti sare nimeni in cap baubau, dar daca vezi ca e acel codat e lasat sa joace de catre owneri, si i sa acordat o sansa..lasa-l in plata domnului.iti faci draci degeaba Smile
as fi vrut sa ma abtin de la comentarii dar nu pot...Big Grin
deci...se fac anumite eforturi k cei din raducaneni sa nu mai intre codati... si unu kre o fost prins codat de vre-o 3 ori este iertat.... sa nu mai pun in calcul si limbajul care il avea fata de admini.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)