Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oare...
#1
Salut. Ar exista o posibilitate sa se puna un plugin pt o perioada :?: ( nu stiu cum se numeste ) cand tragi in perete sau cutie si nimeresti din greseala sau nu un adversar sa-ti apara ce damage-ul facut :?:

Multumesc !


Attached Files
.jpg   sdada.jpg (Size: 27.94 KB / Downloads: 127)
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#2
tu vrei sa faci wallbang si sa stii dak ai nimerit adversarul..plugin-uri de genul sunt,dar nu le vad rostul,suncer,pt k toti or sa se apuce de rupt peretii,chiar dak nu stiu pe unde sa traga,in speranta k "fac frag"

mie unul mi se pare inutil acest plugin... PAREREA MEA!!!
Reply
#3
E incorect acest plugin!
Reply
#4
De asta s-a scos si "/me".
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
daca baga pluginu asta nuti mai dai seama daca are wall sau nu e mai greu sati dai seama Smile
Reply
#6
Daca ai ochiu format iti dai seama. Ala cu wall trage cam pe om, pe centru sau cap mai exact, iar ala fara mai mult pe langa. Oricum e un plugin slab.
Reply
#7
mi se pare o prostie sa vezi dmg ! si corect.. mai bn ca sa scos /me... !
iar ce tine de wall sa stii ca nu prea poti deosebi cel care joaca cu wall, de cel care rupe peretele ca vede damage-ul ! numai un copil poate juca cu wall si sa se duca direct pe om sa ii traga in cap sau direct in piept !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)