CS.U-S.RO

Full Version: Oare...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut. Ar exista o posibilitate sa se puna un plugin pt o perioada :?: ( nu stiu cum se numeste ) cand tragi in perete sau cutie si nimeresti din greseala sau nu un adversar sa-ti apara ce damage-ul facut :?:

Multumesc !
tu vrei sa faci wallbang si sa stii dak ai nimerit adversarul..plugin-uri de genul sunt,dar nu le vad rostul,suncer,pt k toti or sa se apuce de rupt peretii,chiar dak nu stiu pe unde sa traga,in speranta k "fac frag"

mie unul mi se pare inutil acest plugin... PAREREA MEA!!!
E incorect acest plugin!
De asta s-a scos si "/me".
daca baga pluginu asta nuti mai dai seama daca are wall sau nu e mai greu sati dai seama Smile
Daca ai ochiu format iti dai seama. Ala cu wall trage cam pe om, pe centru sau cap mai exact, iar ala fara mai mult pe langa. Oricum e un plugin slab.
mi se pare o prostie sa vezi dmg ! si corect.. mai bn ca sa scos /me... !
iar ce tine de wall sa stii ca nu prea poti deosebi cel care joaca cu wall, de cel care rupe peretele ca vede damage-ul ! numai un copil poate juca cu wall si sa se duca direct pe om sa ii traga in cap sau direct in piept !