Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nu am Pac Steam.
#16
Eram pe servar cand s-a intamplat "nenorocirea" :lol:
Cu 5 min inaite sa primeti tu ban eu am dat un ban de 1440 min pt pac-steam la un anumit jucator.
Tu ai luat ban de la adminul (asa ) NU pt pac-steam .
Banul tau a fost dat in MOD clar pt retry dupa GAG :wink: :wink:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#17
dey1986 Wrote:Eram pe servar cand s-a intamplat "nenorocirea" :lol:
Cu 5 min inaite sa primeti tu ban eu am dat un ban de 1440 min pt pac-steam la un anumit jucator.
Tu ai luat ban de la adminul (asa ) NU pt pac-steam .
Banul tau a fost dat in MOD clar pt retry dupa GAG :wink: :wink:

Aha, da ce a zis omu de a primit permanent pe steam, pt. retry? Jignire server, admin? sau? Apel catre admini de genul, cititi regulile serverului.
#18
Asta nu am mai vazut pt ce (vb la tel) dar din cate a zis el mai sus injuraturi dar cel mai bine cand intra adminul asa ne va lamuri :mrgreen:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#19
dey1986 Wrote:Asta nu am mai vazut pt ce (vb la tel) dar din cate a zis el mai sus injuraturi dar cel mai bine cand intra adminul asa ne va lamuri :mrgreen:
El daca stie ca da ban, sa se astepte si al o posibila reclamatie, nu intrati din an in paste. Am zis eu bine fiecare ar trebui dupa ban sa posteze motiv, cu print, dovada.. si acolo sa vina jucatoru si ceilalti sa aiba tot la dispozitie, nu sa stea cineva dupa fundul sau. Hai vii.. nu stiu cand intra..mai stai sa vedem.
#20
mai ai ban?
#21
banul i-a fost scos de wakkk.
noth!ng Heart u-s
#22
Mdea...permanent pt retry dupa gag ????
#23
Punctul 4 din regulamet zice clar ce si cum :!:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#24
prea mult scandal!
#25
regulamentul spune ca retry dupa gag inseamna ban permanent. ne-am saturat de copii si de injuraturile lor. daca se mai repeta ramane ban permanent.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#26
Catalin Wrote:regulamentul spune ca retry dupa gag inseamna ban permanent. ne-am saturat de copii si de injuraturile lor. daca se mai repeta ramane ban permanent.
Din pacate copii predomina si tot ei sunt in numar mai mare. Nu zic sa nu te respecti ca admin, eu personal pot sa trec peste sunt mai indulgent, ii trec prin fiecare etapa.
#27
regula a fost pusa fiindca erau multe certuri intre admini. de jucatorii care injura nu-mi pasa de aia se ia si ban permanent.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#28
Catalin Wrote:regulamentul spune ca retry dupa gag inseamna ban permanent. ne-am saturat de copii si de injuraturile lor. daca se mai repeta ramane ban permanent.
eu recomand ban 30 minute, cred ca e de ajuns 30 minute sa se racoreasca..probabil sunt multi copii...dar media pe server este peste 18 ani.. asha ca sa incercam sa ne limitam la a dat ban permanent, eu nici la codati nu dau permanent.... si adminul asa ... zboara la prima greseala.. prea multe certuri din cauza lui....
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)