CS.U-S.RO

Full Version: Nu am Pac Steam.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Nume : Angel
Eu am luat ban de la un admin pe servarul vostru pe motivu ca as avea Steamu furat,si nu stiu cine e adminu.
Am iesit din Counter si nu am poza la consola si am ban pe steam.
El i-a spus unui prieten de al meu ca un Steam Original are maxim 8 Cifre pe cand ala fals are 8+ si eu l-am cumparat pe al meu cu 5 euro acuma 1 an cred,care joaca de mult stiu ca au fost cu 5 euro steamurile si acuma is 10 euro.Pentru ca respectivul nu ma crezut ca l-am luat cu 5 euro. Am 649 de Ore jucate pe el Smile

Steam ID>>>>>>STEAM_0:0:32664102 Din matematica mea care o stiu eu acolo is un total de 8 cifre si nu 8+ asa cum a vazut colegu vostru.

Daca se poate sa mi se scoata banu ar fi bine Smile Astept si eu un raspuns.
lasa ip sau steam id si scot eu. ,daca nu ma contrazice altcineva!
Player Angel
Bantype SteamID
SteamID STEAM_0:0:32664102
IP address 188.24.182.17
Invoked on 18-01-2012 - 16:18
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason reconn dupa gag
Banned by Admin [anu]asa (steam u-s)
Banned on Server CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
Previous offences 0
De ce eu am ban pentru ca ?
steamul e ok. Care a gresit?
Ok, permanent pentru gag pe steam. Aplaud primul.
Ma prietene eu nu am dat retry dupa Gag ma... "reconn dupa gag " ? Am injurat si am luat gag dupa care urmatoare runda poc ban pt ca am Pac Steam.

Deci pana la urma eu raman cu ban pe STEAM pentru ca am dat un RETRY imaginar ? Sau pentru ca am Pac Steam ? Te hotarasti si tu Smile
stai sa vina adminul sa lamureasca situatia.
In primul rand daca ti-ai casca ochii ai vedea cine ti-a dat ban si in al 2 rand ala e reasonul pt care adminul respectiv ti-a dat ban. Asteapta sa intre si sa iti dea o explicatie.
Eu spun ca se vede destul de clar in ce a scris el acolo . Si eu nu am dat retry Smile , si chiar daca as fi dat nu se da permanent.Dar poate la voi is alte reguli.


Aici la voi raporturile la ban le face care apuca sau adminul respectiv?
abuz de comenzi
Si imi scoate si mie cineva banu ca sa ma pot juca?
Angel Wrote:Si imi scoate si mie cineva banu ca sa ma pot juca?
ai un pic de rabdare. Nici eu nu sunt multumit de situatie si astept sa se intample ceva.
... ii clara treaba.Poate luati si voi niste masuri importiva acestor abuzuri ca eu acuma stau pe bara din cauza respectivului.
o sa-ti scot eu banul,pentru ca, asa nu prea frecventeaza forumul.
Multumesc.
Pages: 1 2