Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Need Sfat [cashti]
#1
vreau sami iau ceva cashti bune de fapt foarte bune Big Grin...sa nu fie butucanoase si sa se auda impecabil:X...gaming....cine stie ceva de genu...vreau sa vad ceva poze si un pretz...sa nu fie mai mult de 150 de lei noi Wink...ms ms anticipat Wink...ciaoles Wink

PS: cumpar doar cashti NOI!...deci vreu doar sfaturi de care sa fie numi trebe nici la mana a 2-a chear dak nu au fost folosite de loc...deci din magazin Tongue
Reply
#2
Recomandarea NR.1 . Sunt casti mai mult de Gaming, nu stiu cum merg cu muzica, dar lumea zice ca se aud beton. Si.. vorba aia.. e Creative.

Creative Fatal1ty Gaming

Recomandarea NR.2 . Sunt casti mai mult pentru muzica si filme. Se aud bestial ( le detin ). Merg si cu jocurile, dar , cum ziceam is mai mult axate pe muzica ( fidelitate ) . Se aud cu adevarat impecabil.

Pioneer SE-M380 **


** Pretul pe siteul de mai sus e de 140 RON, dar le gasesti la Altex sau Media Galaxy cu 110 RON .
Reply
#3
eu am niste philips SHP2500 si mi se par beton si am dat doar 50 de ron
uitele aici:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.electron.bg/images/SHP2500.jpg">http://www.electron.bg/images/SHP2500.jpg</a><!-- m -->
Reply
#4
Yo am niste tech asa scrie pe ele Smile) is lipite cu scoci da is fac treaba Wink oricum raman la parerea mea k nu prea conteaza castile sau mouse,dar na poate ma insel yo TongueTongue
Reply
#5
sfatul meu e sa iti iei headphones, gameri cu casti nu prea am vazut. e simplu...dai o raita pe la cateva magazine si iti dai seama care ii treaba...ia-ti ceva de firma oricum nu genius sau mai stiu eu ce prostii. stiu pe cineva care are niste logitech si ii foarte multumit de ele. eu am niste panasonic [Image: RP-DJ300-S.jpg] si pot zice ca vad prin perete cu ele. vezi ai grija si in ce le bagi cand le cumperi...de preferinta sa le bagi direct la spate la pc, sau daca le conectezi prin intermediul unui sistem audio sa ai grija ca acel sistem sa separe bine sunetele ca eu am patito cu sistemul fratelui meu.
Reply
#6
Is de acord cu playa ia-ti ceva de firma,dar nici ceva care sa treaca de 80 roni Wink doar dak vrei niste casti pt muzik ia-ti ceva scump pt cs is bune si casti cum am yo la 30 roni Wink joc perfect Smile si cum zice playa park vad prin pereti,nici nu am nevoie de wall Big Grin , am si yo o intrebare care e cea mai buna varianta sa joci cu casti sau cu sistem 5+1???am auzit multi zicand k joci mai bine cu sistem 5+1,dar am auzit si multi care zic k joci mai bine cu casti :-?? ast parerile voastra k sa numai deschid alt topic Big Grin
Reply
#7
G-o-G-u Wrote:Is de acord cu playa ia-ti ceva de firma,dar nici ceva care sa treaca de 80 roni Wink doar dak vrei niste casti pt muzik ia-ti ceva scump pt cs is bune si casti cum am yo la 30 roni Wink joc perfect Smile si cum zice playa park vad prin pereti,nici nu am nevoie de wall Big Grin , am si yo o intrebare care e cea mai buna varianta sa joci cu casti sau cu sistem 5+1???am auzit multi zicand k joci mai bine cu sistem 5+1,dar am auzit si multi care zic k joci mai bine cu casti :-?? ast parerile voastra k sa numai deschid alt topic Big Grin

depinde si ce sistem ai ... la sistemu meu daca bag basu la maxim ... va aud pasii de la 2 etaje diferenta
Reply
#8
Frumos :X:X:XSmile))
Reply
#9
CS-u 1.6 n-are sunet pe 6 canale. Adica ori 5.1 ori 2.1 ori 2.0 auzi la fel.
Reply
#10
ikks Wrote:CS-u 1.6 n-are sunet pe 6 canale. Adica ori 5.1 ori 2.1 ori 2.0 auzi la fel.


tu te auzi ce spui?
Reply
#11
Din cate stiu, cs-ul nu are un motor audio dezvoltat, bazat pe EAX 2.0 parca. Si tot din cate stiu, asta nu scoate decat sunet stereo. Poate ma insel, dar nu cred. E un joc care are destui ani.
Reply
#12
ikks Wrote:Din cate stiu, cs-ul nu are un motor audio dezvoltat, bazat pe EAX 2.0 parca. Si tot din cate stiu, asta nu scoate decat sunet stereo. Poate ma insel, dar nu cred. E un joc care are destui ani.


amice , poate cs sa fie bazat pe carbuni ..da sa spui ca 5.1 ori 2.1 ori 2.0 se aude la fel in cs ..e FALS 100%
Reply
#13
cel mai bine scoti in casti dintr-un sistem 5.1 cu surroundul dat la maxim si cu centru si wooferul date la minim....eu asa jucam cand jucam pe pcul meu...acum astept poate saptamana viitoare imi iau un lcd ca nu mai am monitor si imi instalez sistemul si asa joc cel mai bine. scoti in casti din sistem 5.1 si esti tata lor
Reply
#14
Deci sa inteleg k cel mai bine joci cand ai sistem 5.1???cred k o sa-mi achizitionez si yo unul in cazut asta Big Grin
Reply
#15
nu doar 5.1....5.1+casti pt ca un 5.1 iti poate permite sa reglezi cum trebuie sunetul in casti.....+ca se separa foarte bine.....nush cum e la altii dar eu am un altec lansing si niste casti panasonic si merge strunaaa
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)