Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NU AM JUCAT CU COD IN VIATA MEA PE CS.U-S.RO ! ! !
#16
asa asa -k^ zi-le zi-le caci la faza asta cam ai dreptate.da nu ma bag.gata nu mai zic nimic.dar atata vreau.sa nu mai fiu acuzat de nimic si sa fiu lasat in pace.sa se creeze o armonie intre jucatorii de pe server si admini.de ex am adus pe sv mai demult 2 colegi din clasa.si de ce credeti oare ca nu mai intra.ghiciti voi...HF
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
si eu am adus 4 colegi.. + inca la 2 de o saptamana joak pe u-s is buti pt k is la inceput. cei 2 nu mis colegi
#18
wa -k^ jocul este egal atat timp cat nu se face chat pe server si nu se folosesc coduri. dar daca se trezeste unu de 14 ani dupa ce ii dai ban de push sau nu mai stiu eu ce sa iti zica sa-i su** p*** pe care inca e in stare de cuc :oops: atunci cum sa nu te iei. sau ii dai lu unu gag, ala da reconnect si te baga printre neamuri decedate. unde e jocul egal aici? mai dute in tudor vladimirescu sa joci cs. daca te ofensezi un pic doar iei ban permanent si acolo nu ti-l mai scoate nimeni. si apropo, is admin si in tudor, sau eram mai bine zis pt ca de cateva luni joc doar pe cs.u-s.ro
#19
si eu mi-am luat steam pt cs.u-s.ro si care e faza ? macar merita
#20
playa Wrote:wa -k^ jocul este egal atat timp cat nu se face chat pe server si nu se folosesc coduri. dar daca se trezeste unu de 14 ani dupa ce ii dai ban de push sau nu mai stiu eu ce sa iti zica sa-i su** p*** pe care inca e in stare de cuc :oops: atunci cum sa nu te iei. sau ii dai lu unu gag, ala da reconnect si te baga printre neamuri decedate. unde e jocul egal aici? mai dute in tudor vladimirescu sa joci cs. daca te ofensezi un pic doar iei ban permanent si acolo nu ti-l mai scoate nimeni. si apropo, is admin si in tudor, sau eram mai bine zis pt ca de cateva luni joc doar pe cs.u-s.ro

hai sti cv? nu e adev nimeni nu te injura .. cel putin cat am fost eu pe sv si pe kre cun eu
u cu zuzu va dati mari si tari pt k sunteti majori.. de multe ori s-a intamplat sa ziceti ca " pustani aia ".. " copiii aia ".. etc
#21
playa nu conteaza cas pustani.conteaza sa aiba respect.stiu si eu niste pustani de 13-14 ani care dau numai din 2 gloante.nai timp sa respiri in fata lor...deci varsta nu conteaza ci respectul.mai stiu unu din iasi.are 16 ani si en divizia A pgl.joaca cu teg , eq , snc , begrip.asta e cs adevarat.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
-k^ Wrote:
playa Wrote:wa -k^ jocul este egal atat timp cat nu se face chat pe server si nu se folosesc coduri. dar daca se trezeste unu de 14 ani dupa ce ii dai ban de push sau nu mai stiu eu ce sa iti zica sa-i su** p*** pe care inca e in stare de cuc :oops: atunci cum sa nu te iei. sau ii dai lu unu gag, ala da reconnect si te baga printre neamuri decedate. unde e jocul egal aici? mai dute in tudor vladimirescu sa joci cs. daca te ofensezi un pic doar iei ban permanent si acolo nu ti-l mai scoate nimeni. si apropo, is admin si in tudor, sau eram mai bine zis pt ca de cateva luni joc doar pe cs.u-s.ro

hai sti cv? nu e adev nimeni nu te injura .. cel putin cat am fost eu pe sv si pe kre cun eu
u cu zuzu va dati mari si tari pt k sunteti majori.. de multe ori s-a intamplat sa ziceti ca " pustani aia ".. " copiii aia ".. etc

ieri sau alaltaieri mi-am luato de la Frodo. :| ...acu nu imi pot aminti toate injuraturile....am luat si de la eq inainte sa aiba ban, asa ca nu fi nooob si tinete pt tine
#23
u ii faci noobi pe cei kre zic adevaru? ..
..infine nu o sa mai fiu la calk o perioada pt k am tb imi schimb tot in el
si nu osa mai vad posturile.. bye
#24
Pe serverul CS.U-S.RO nu se fac si nu s-au facut niciodata discriminari indiferent de vasta..asa k nu mai tot comentati degeabaWink
#25
*A.O.T Manutza* Wrote:Pe serverul CS.U-S.RO nu se fac si nu s-au facut niciodata discriminari indiferent de vasta..asa k nu mai tot comentati degeabaWink
dau dreptate lui manutza.....gg man...cel mai de treaba admin de pe server :X:XWink))
#26
safta Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:Pe serverul CS.U-S.RO nu se fac si nu s-au facut niciodata discriminari indiferent de vasta..asa k nu mai tot comentati degeabaWink
dau dreptate lui manutza.....gg man...cel mai de treaba admin de pe server :X:XWink))
msms:*:*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)