CS.U-S.RO

Full Version: NU AM JUCAT CU COD IN VIATA MEA PE CS.U-S.RO ! ! !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ultima oara cand am jcuat cu cod a fost un an jumate in urma cand am aflat ca este pe retea WALL.am aflat ca se numeste OGC si mam dus la un coleg de clasa ( ca nu aveam net) si lam copiat si-mi placea ca vad prin peretei..pana am luat ban pe toate serverele.in rest cam atat
nu mai vreau sa primesc acuze ca joc cu wall etc etc etc.care ar mai fi farmecul jocului !?


mentionez ca am luat steam special pt acest server ! si ca nu joc cu coduri ! pt ca nu ma caracterizeaza !
CEI CARE MA ACUZA AS VREA SA-SI LASE AICI O PARERE.SA ZICA CAND SI DE CE li SA PARUT CA AM COD.iar adminii care ma banuiesc ca am cod sami fac poze , le fac demo etc etc etc dar nu mai vreau sa aud acuze false ca e cam plictisitor.HF
bine danutz esti gg ... eu de cati ani is admin n-am intalnit unu sa-mi zica ca joaca codat. toti zic asa . atunci ma mir de ce mai sunt admini!
satzi zic ceva simplu...sa zice k noi nu putem dovedi k ai jucat codat....da tu potzi dovedi k nu ai jucat codat?? Wink

asha k nu mai fi asha disperat...k nu esti singuru kre primeshte acuze deastea...si potzi lua ban si pt gura sparta si figuriSmile...asha k taci si joak Wink
si asa la 10 banuri pe server .. eu personal iti dau ban permanent si pe server si pe forum .. indiferent ca ai luat 10 banuri pt push , pt prostie , pt comentarii sau pt nush ce ... numai bine!

PS: nu mai ai multe pana la 10!
ok zuzu
continua sa numeri.la cat eram?la 9?
hai sa nu intindem coarda !

Guest

zuzu u iei decizii mai mari decat ownerii ( mihai , dj )
eu cun multa lume care din kauza ta nu mai joak pe acest sv.. infine
-k^ Wrote:zuzu u iei decizii mai mari decat ownerii ( mihai , dj )
eu cun multa lume care din kauza ta nu mai joak pe acest sv.. infine

pt ca eu nu am copii acasa si nici sotie si ma implic mai mult .. te inteleg ca esti suparat ca ai pierdut adminul ! si totodata u joci pe serverul asta ca am fost domn cu tine acuma juma de an si ti-am scos banu permanent dat de catalin! deci lasa textele astea!

Guest

mai nu mai baga faza cu adminu.. ca nu suntem la "tira e molla"
si in + acuma crezi ca ma tii la degetu mic ca mi-ai scos adminul?...
hai k te poti implica cat vrei tu dar tot admin.. cum sa zic
f seever ramai ! Wink
n-ai inteles nimica ... nu eu ti-am scos adminu .. toti adminii voteaza .. votul meu e egal cu al oricarui admin full , mare sau mic .. daca ai pierdut adminu inseamna ca mai mult de 50% dintre admini au fost de acord cu scoaterea adminului tau .. si daca a ajuns sa se voteze scoaterea adminului tau ..sa ajuns doar din cauza ta ! in rest asa sunt eu mai radical indiferent cine e .. uite de exemplu cu virusflo care toti spuneati ca eu il protejez .. chiar eu am propus sa i se scoata adminu doarece abuza! si intelege odata pt totdeauna daca aveam ceva special cu tine atunci nu-ti scoteam banul ala dat de catalin cand ai fost prins cu cod si erau un caz uitat pe serverul asta .. deci totusi afirmatia ca sunt un admin sever lasa sa vina de la altii , nu tocmai de la tine ! no acuma am incercat sa iti zic pe intelesul tau sa intelegi ca nu am nimica special cu tine ..daca nici asa nu intelegi atunci ma dau batut!
-k^ nu ti-e dor de vorba mea? stii tu care e

Guest

nu.. nu mi-e dor de nimika
si infine voi comentatzi la toti monorii dc nu ati zis ca e sv pt cei peste 18 ani?
va luati de toti cei sub 18 ani cu exceptii.. si dj poate confirma lucrul acesta.. nu pot sa zic ca majoritatea care joak pe u-s is minori dar este un egal si dak continuati asa nu o sa le mai placa.. mie imi place f mult sv asta pt k joc mult si de mult pe el.. dar la voi asta nu cont
infine..
Pages: 1 2