Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metode de copiat la examene, lucrari etc :))
#31
E buna si metoda lui verde..

Sa scrii in alta limba sau sa inveti tu niste cuvinte ceva niste litere pnme.. in alta limba si sa iti pui pe foaie
[Image: salam.png] CS.U-S.RO
Reply
#32
mersi mersi Smile) am ce invatsa

pana acum .. la copiat :-? .. am avut fitsuici bagate in maneca .. de pe telefon (opera) .. cartea sub fundu meu .. caietu` deschis in ghiozdan ... sms`uri ..:-? ..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#33
revine acest topic de sezon !!! Confusedhock: Confusedhock:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#34
TriGger^ Wrote:cu hands free o sa mearga in liceu.daca are profu un radio te prinde.m-am gandit sa ma inregistrez cuvant cu cuvant toate lectiile si apoi sa folosesc handsfree'ul pentru ca te prinde doar cand esti intr-o convorbire.apoi m-am gandit la o foaie a4 pusa sub banca,scris in oglinda,si te uiti cu o oglinda .se intelege perfect.daca ti-o gaseste nu se intelege nimic(da e mult de munca).mai aveam cateva metode la care ma gandeam in timpul examenelor(Ca doar nu eram Nu Am Voie Sa Injur sa scriu )
nu e deloc munca, faci textul foto si dai invert si voila, scris in oglinda ...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#35
nu am copiat niciodata, am incercat de multe ori, dar nu am reusit de firca Sad, in schimb am facut fitzuici la altii .. pe bani bineinteles, punctul pe i la fitzuici l-am pus in 2004 cand am facut 120 fitzuici(300 mii setul), pentru licentza..

aaa.. toti la care am facut au luat...licentza in 2004(nu va zic facultatea)..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#36
daca stii lista de subiecte......le faci mici (la PC) pe o foaie de un albastru inchis, scrisu cu negru. acea copiutza o lipesti pe pix (nu mai am nici un model Sad )!!! am fost odata asa la un examen dar dezavantajul e k iti trebuie multe pixuri si tre' sa stii ordinea la subiecte (pixurile erau prinse de brate cu elastic) !!! sper sa va fi dat seama cum !

sau daca nu, mai nou, poti copia cu ceasul !!! puteti cauta pe net. gasiti mai multe informatii....


Attached Files
.jpg   images.jpg (Size: 2.7 KB / Downloads: 164)
cu stima try, Wink
Reply
#37
try Wrote:daca stii lista de subiecte......le faci mici (la PC) pe o foaie de un albastru inchis, scrisu cu negru. acea copiutza o lipesti pe pix (nu mai am nici un model Sad )!!! am fost odata asa la un examen dar dezavantajul e k iti trebuie multe pixuri si tre' sa stii ordinea la subiecte (pixurile erau prinse de brate cu elastic) !!! sper sa va fi dat seama cum !

sau daca nu, mai nou, poti copia cu ceasul !!! puteti cauta pe net. gasiti mai multe informatii....



da stiu faza.am vazut la unu...avea vreo 20 de pixuri


ultima oara cand am copiat am scris cu un pix care nu scrie pe niste foi si m-am inspirat din ele
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#38
O metoda care o aplic acuma, nu stiu cat de veche e, fituica bagata la papuci... stau cu picior peste picior si scot cat am nevoie si cand am nevoie lejer, cand se apropie profesorul las picioru jos si fituica e acoperita automat de pantalon.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#39
Cea mai buna metoda de copiat care mie imi iese mereu:Ma duc la doamna profesoara si ii zic ca ma doare capu si ca la test am sa stau cu capu pe banca...si am tot scris pe burta si pe maini...asa ca ma mai pun si in prima banca(elev model) si copiez...in semestrul intai ce-a mai mica nota a fost un 1 mare cat capuu meu...ca in loc sa iau bluza pe mine aveam un tricou,...si s-a vazut tot pe mana ce era scrisSmile) :lol:
Reply
#40
Amphetamine Wrote:Cea mai buna metoda de copiat care mie imi iese mereu:Ma duc la doamna profesoara si ii zic ca ma doare capu si ca la test am sa stau cu capu pe banca...si am tot scris pe burta si pe maini...asa ca ma mai pun si in prima banca(elev model) si copiez...in semestrul intai ce-a mai mica nota a fost un 1 mare cat capuu meu...ca in loc sa iau bluza pe mine aveam un tricou,...si s-a vazut tot pe mana ce era scrisSmile) :lol:


Deci rad de 5 min :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#41
fiecare cu siguranta are mai multe metode depinde si de prof....deobicei eu imi scriu pe eticheta de la tricou sau pozezi cu tel mobil....liceeni care au ghiozdan pot pune copiutzele in ghiozdan si intreb dascalul daca poti lua o ciorna....cei care stau cu picior peste picior pot pune copiutzele intre picioare.....sper sa fii inteles ceva de aici si sa va ajute ideeleWink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)