Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lupul Singuratic
#1
admin (cica :roll: )

zuzu : daca runda viitoare nus echilibrate echipele toti de la tero aveti ban (cu alb sa vada toti)

*DEAD* Lupul Singuratic : ok

*DEAD* Lupul Singuratic : suferi a?
*DEAD* Lupul Singuratic : poti sa iesi daca nu iti place sa iei bataie

si ghiciti ce urmeaza Wink)


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin zuzu
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'pa'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '89.41.209.186'
[AMXBANS] =======================================


Mi-e perpendicular de ban, dar atitudinea asta de admin suferind, care sare cu banul in stanga si dreapta...mi se pare aiurea.

Bafta la HS! pupici :twisted:
#2
atitudinea ta de copii cu impresii ma enerveaza

am zis de 2 ori frumos sa se echilibreze , nu ma bagat nimeni in seama ... am zis a 3 oara cu tsay ... iti dai seama ca nu va dadeam ban .. am mai zis asa cand nu erau echilibrate si n-am dat ban la nimeni ... si imi vi tu .. un jucator care nu are o luna pe serverul asta ..si imi faci tu mie impresii ca sufar si ca nush ce ... daca te transferam eu fortat probabil faceai gura ... cu vorba buna nu se poate ... era 20 la 3 .. eu eram in echipa cu oameni care aveau scorul de 1-20 si 0-7 ..si wizard care dadea reconect de fiecare data cand murea .. si tu erai cu buni in echipa ... nu-mi plac fragarii si mai ales astia cu impresii ... hai pa ... si banul ti lo scos repede pupincuristul de pyr(o) ... daca toti te pupa in cur pe server .. aia nu inseamna ca si eu te pup in cur ! asa ca lasa figurile ca cu mine nu-ti merge .. hai pa
#3
lupule singuratic de mult voiam sa te intreb ,.. cati ani ai ?
ai steam ?
ca vad ca user pe forum ai reusit sa iti faci doar de nevoie !
#4
=)) lasati ma omu in pace. ba oameni buni si cand te gandesti ca e server public :|
#5
trebuia sa i dai ban pe 3 luni 6puncte si dosar penal zuzule
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
mah zuzu...deci sam bag pw** k deja ma disperi..cum plm sa nui scot banu knd omu imi zice pe mess k iai dat ban permanent cu reason 'PA'

MIHAI o trimis massu

vin cu o rugaminte la toti adminii pe care sa o luati ad literam. cine se leaga de urmatorii jucatori au e a face cu mine. Orice neregula daca este legata de ei se discuta direct cu mine , sper ca am fost clar. Jucatorii sunt s3ns3i deagle powa` Mezme sHL. Repet sa aveti grija , aviz George Rotwailler. Toti au steam, MC fain Mihai
ai dreptate tzineam minte k ii si lupu am greshit

deja knd nui pe server cum vrei..te iei de mine k stau degeaba spectator si nu echilibrez...k ala ii codat si sa ma uit pe el....k ns ce...la zuzu i se pare k ala are cod BAN direct....da ban permanent k ala face figuri...dc sa dea el gag...k dupaia tre sa dea ban pt reconnect si ala ii de 100 nu 0
mah fie cum o fi...da sa ma lashi cu figurile tale...k asta nui motiv de ban permanet...si 1 numi pasa perere ta despre mine.2 dak dai ban ampwlea k asha ai tu chef k ala zice ns ce treaba ta...da dak vine la mine sau la altu k iai dat ban cu reason PA k o zis ns ce...at sa fi sanatos

aveam odata scor de 2-30 si erau in echipa la tero totzi ashtia bazatzii si eu cu klas si cu totzi lagarii din alta tzara...si nu iam zis la unu...dak nu te simtzi...asta nui treaba ta k ala ii fragar sau nu...ii server liber...aici nui teren minat...sau comunism..facemtzi cum zic eu sau va impusk...si chear dak nam vrut sa postez...k sa nu fiu 'figurant' va zic direct


MI SILA DEJA DE PROSTIILE ASTEA...si dak se contiua asha...imi dau ban singur si pe forum si pe server...si PA
#7
hai sa nu exageram ... si sa nu dezvoltam aceste discutii ! eu nu ma supar niciodata cand am 0 - 20 si nici voi nu ar trebui , e doar un joc !
#8
de acord cu DJ e doar un joc......ce naiba .....i scoatem banu lui lupu si e totu ok ////
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
e server public si cu asta am zis tot. pe serverul public adminu nu face ce vrea, dar nici nu pupa in cur playerii.
#10
safta Wrote:de acord cu DJ e doar un joc......ce naiba .....i scoatem banu lui lupu si e totu ok ////

tocmai aia o fost k iam scos eu ban...eram la un mix...si intra Lupu pe mine pe steam...si imi zice sa scot si eu un ban knd am tp...si il intreb..da cum de ai luat ban..pai zice nu stiu...intru in bannlist si vad ban de la zuzu permanent cu reason 'pa'...zi mah...cum plm k doar ii curat iam faqt poze, are steam, io fi dat zuzu ban k, crede k are aim sau cod...si ii dau unban

din asta rezulta k sunt PUPINCURIST NU? Wink...normal...eu nu mai postez aici...bafta...:|//...
#11
apropo de cuvantul Pa
ce-ar fi sa se respecte motivele de ban care sunt afisate pe forum , cu conditia sa fie modificate pt Free server !
#12
Fratilor, nu am vrut sa se ajunga la certuri d-astea. Nu m-am mutat la CT , nu ca mi-a "ordonat" zuzu, ci fiindca nu imi place sa stau si sa astept. Daca ati observat bine, daca nu, va zic eu, eu in principal joc tero si intru ca inecatul, pt ca joc de distractie, nu sa fac fragi sa stau sa ascult,sa urmaresc, etc. In fine, macar poate asa nu o sa se dea banuri aiurea. Stiu cum e sa ai admin, ca te freaca toata lumea la cap ca nu stiu cine e codat, ca ala a facut cine stie ce sau ca i-a dat prin perete, cand pe el il bate harta. Mai cedezi cateodata, asta e. Nu postam pe server dar am vazut in consola ca este forumul asta, si tare eram curios despre ce e vorba. Si nu stiu ce ziceai tu de pupat in fund, ca nu stiu pe nimeni sa faca asta, si nici nu ar avea motive, ca nu sunt eu "jucator de jucator". In fine, scuze pentru toate intamplate si o seara placuta Wink


@ DJ - am steam id: 0sandilau0 si am 21 de ani.
#13
asta voiam sa aflu , bine ai venit pe forum si pe server !
#14
bai gigi gargara alias Pyr(o) .. cum eu ca admin de 3 ani ( pe vremea cand tu nici nu stiai de serverul asta) .. cum eu pot sa intreb frumos pe forum la sectiunea administrators .. de ce i sa dat ban pe forum la disconect .. fara sa i scot eu banul.. asteptand o explicatie din partea celui care ia dat ( chiar daca e un amarat de ban pe forum) .. asa poti cere si tu o explicatie pt un ban pt server .. eu iam dat ban in momentul cutare si tu peste 2 minute ai scos banu ..fara sa imtrebi ... aici nu scoti banurile in functie de preferinte , de prietenie etc .. atunci las ca de acuma incolo iti scot si eu toate banurile tale date pe server .. cu motivul ca mio zis pe steam ca i-ai dat ban aiurea sau ca au steam !

ok sa zicem ca eu nu trebuia sai dau ban permanent .. oricum intr-o zi maxim 2 ii scoteam banul ca e jucator constant .... dar tu vezi ca iti depasesti atributiunile ... adica cu dj , mihai si playa putem sa ne consulatam cand e vorba de un unban sau ceva .... si vi tu marele admin in dunga care sta in echipa cu codatii si nu ii vede .. si imi spun playerii ca sklember etc sa ma uit pe persoanele cutare

Si acuma sa iti zic ce so intamplat pe server : Initial eram si eu la tero ..cand serverul era full .. era 10-0 pt tero ... eu personal mi-am dat kill si am mers la ct ca sa echilibram .. si dupa o venit si H8 .. dupa 10 minute so mai golit serverul ... si preactic eu jucam singur vs 3-4 buni ... ca ceilalti din echipa mea erau pe spate ... am cerut frumos de 2 ori sa se echilibreze si dupa am scris cu tsay .. si imi vine ala si ma ia la pl ...nu l-am mutat fortat pur si simplu leam zis sa exhilibreze ..daca nui place ct .. putea sa vina mezz sau care mai era .... dar in fine .. pyr(o) le stie pe toate .... nici o problema prietene de acuma scot si eu banurile date de tine! hai pa ca peste 4 ore merg la o nunta si n-am chef sa imi stric buna dispozitie pt unu ca tine!
#15
Zic asa...banul lui lupu sa scos,zuzu a recunoscut k a gresit.Deci fara sa ne mai certam k stiu si yo cum e cand vrei sa dai post reply sa ii demonstrezi celuilalt k ai dreptate.Asa k pyro zuzu iesiti la o bere si luati-l si pe lupu WinkWinkBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)