Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lupul Singuratic
#16
G-o-G-u Wrote:Zic asa...banul lui lupu sa scos,zuzu a recunoscut k a gresit.Deci fara sa ne mai certam k stiu si yo cum e cand vrei sa dai post reply sa ii demonstrezi celuilalt k ai dreptate.Asa k pyro zuzu iesiti la o bere si luati-l si pe lupu WinkWinkBig Grin



indiferent ca gresesc sau nu .. nu esti tu( pyr(o) ) in masura sa ma judeci si momentan eu nu ti-am scos nici un ban fara sa te anunt indiferent ca banurile leai dat pe ip dinamic sau leai dat aiurea...si momentan am o experienta si o vechime mai mare ca tine ca admin... exista oameni care ma pot judeca (in legatura cu adminatul) cum ar fi mihai sau dj dar in nici un caz TU! deci nu va mai bagati voi peste mine cum nici eu nu m-am bagat peste voi ... daca fac ceva neregulamentar o sa dau explicatii la ownerii nu tie pyro! si eu am gresit in legatura cu banu dar aviz lupul nici ala nu e comportament de om de 21 de an ..atata timp cat eu iti vorbesc frumos si zic ceva adresat tuturor .. nu trebuie sa sa sari tu ca un cocos cu impresii si sa ma iei cu suferinte si sa imi zici sa ies de pe server .. momentan nu uita ca pe server eu sunt admin si tu esti player si atata timp cat nu te-am jignit .. poti sa te comporti si tu frumos!
@gogu oameni sa beau o bere , 2 am destui ... urasc 3 lucruri in viata: tradatorii , mincinosi si cei care se baga unde nu le firbe oala! cu asta am spus totul! numai bine!

PS: observ cu drag ca nu mai am acces in banlist ! sa fiti sanatosi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)