Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inca 2 sugestii!
#1
Buna ziua/seara,as vrea sa mai zic cateva sugestii care mi-au venit in cap in timp ce vorbeam cu Laur.
1:Sa facem un topic pentru prezentari(userii care sunt nou veniti pot face prezentari,putem face si noi o prezentare sa ne cunoastem)
2:Sa facem un topic pentru jocuri,filme,muzica,.....stiu ca exista un topic(download),dar zic ca nu ocupa mult spatiu...
Astept pareri P/C
#2
Model de prezentare:

~★ nick :
~★ numele real :
~★ poreclă (dacă aveţi) :
~★ vârsta :
~★ hobbyuri :
~★ localitate :
~★ jocul preferat :
~★ arma preferată :
~★ sportul preferat :
~★ steamID :
~★ Y!M :
#3
Ar fi ceva fain si uite asa ne-am putea cunoaste cat de cat ( ma refer la cei noi in comunitate )
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
Odata ce nimeni nu-si face profilul pe forum complet in care sunt cerute destule date despre individ, ce rost ar avea un nou topic gen ? Nimeni nu va vrea sa se prezinte in totalitate si toata chestia asta se observa la profilele fiecaruia.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Oricum eu am dat doar niste sugetii..nu am zis ca trebuie neaparat:|
#6
Loading prietene, aici o parte dintre noi ne cam stim.. care si cum e..Smile


Ar trebuisa joci mai multi si sa lasi vorbele parerea meaTongue
#7
On topic ... este pt socializare PE FORUM WAKK ... caci pe forum duci lipsa de activitate ... cele mai active cum rubticile Reclamatii admini si ban/unban

Off topic ... daca Wakkk a gresit asa tare prin comportamentul cuvintelor lui .. si a fost pe afara topicului se poate un Mic WARN ?????


am uitat ca sa mentionez ca este regula unde la aceasta rubrica face repley Doar cei care aduc o completare sau Administratorii si Ownerii


wakkk tu unde te incadrezi ???
#8
off: wakk se incadreaza perfect, a adus un contra-argument acestei sugestii.

on: daca vrei sa ne cunoastem mai bine haidem pe la intalniri mai multe Smile e mai bine asa decat sa scriem 3 cuvinte despre noi si nimeni sa nu le citeasca
YES, OH MY GOD
#9
Mda.Vin din brasov in iasi,nu am unde sa ma cazez...ce fac dorm pe strazi?Smile)
In fine dati t.c
Nu mai postez nimic pentru ca nu vreau sa va certati voi din cauza meaSmile
#10
ala micu Wrote:On topic ... este pt socializare PE FORUM WAKK ... caci pe forum duci lipsa de activitate ... cele mai active cum rubticile Reclamatii admini si ban/unban

Off topic ... daca Wakkk a gresit asa tare prin comportamentul cuvintelor lui .. si a fost pe afara topicului se poate un Mic WARN ?????


am uitat ca sa mentionez ca este regula unde la aceasta rubrica face repley Doar cei care aduc o completare sau Administratorii si Ownerii


wakkk tu unde te incadrezi ???

da-mi warn o durere am (:| , auzi comportamentul cuvintelor=))))))))))) , mi-am zis doar parerea , e bun si un topic din asta laurentzii dar uita-te ca in ultima luna nu prea multi s-au logat , daca se logau 40-50 de persoane mai era ceva da asa ce sa fac cu el?! si pe un forum de cs e important admin/slot ban/unban in caz ca nu stiai chestiile astea, restu sectiunilor sunt pentru socializare


LoadinG Wrote:Mda.Vin din brasov in iasi,nu am unde sa ma cazez...ce fac dorm pe strazi?Smile)
In fine dati t.c
Nu mai postez nimic pentru ca nu vreau sa va certati voi din cauza meaSmile
Daca vrei sa ne cunosti ai id'urile noastre de mess pe forum..Smile , uite ti-l dau pe al meu in printr-un pm in caz ca ai nevoie de ceva sa se schimbe mapa sa scot un codat .

Multumit laurentzii ,socializare socializare! x_X
#11
Off topic .... fac acest Repley doar ca sa nu mai zic nimic nepotrivit .... si sa nu mai comentez nimic si sa imi debifez anuntarea prin E-mail

o viata frumoasa va doresc !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)