Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de socializare.
#91
eq :O:O:O Wrote:Lasa gogu ca ma ai pe mine si pe verde. Da par pe piept ai ? Ca daca o sa fie frig . :-s :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



stai departe de gogu meu.
YES, OH MY GOD
#92
Va rog fiti ON TOPIC !!!
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#93
gogu Wrote:Faza era ca mai mult va luam ca sa faceti de mancare Smile))):*:*

Pana la urma a zis-o Smile)


Hai sa va mai dau o idee.

Stiti de superstrandu de la Piatra Neamt, cel mai tare din Romania? E o intreaga baza de agrement acolo, terenuri de volei , etc.
Ne bagam intr-o zi , ne punem cururile in masina si mergem la strand in Piatra. Seara, ne intoarcem acasa. In conditiile astea ar putea merge si fetele. Ideal ar fi sa mergem cu masina ca CFR-u n-a inventat ruta directa spre Piatra si face ocol prin Bacau. Pretu biletului cu reducere e de 20 lei, doar dus. Plus intors, plus biletu de strand vine vreo 50 lei, si nu renteaza. Cu masina , daca sunteti 4 in masina ajunge cam 20 lei de om, dus intors. Acum, masini sa avem .


La munte, va propun si va sfatuiesc sa va duceti undeva nu prea departe de civilizatie. Pe ceahlau nu va permiteti sa stati mai mult de o noapte, ca se cam termina proviziile si de carat ca ursii bautura si mancare pentru 3 zile pana in vf muntelui nu cred ca va tin picioarele. Gura humorului e OK, chiar bine, este apa aproape, se poate bate si mingea oleaca ca e drept la baza muntelui. Vreme buna sa fie
#94
k eu m'as duce in tabara sa fac de mancare...buretzi de padure sa mananci :* :lol: :mrgreen: !

chiar imi pare rau k nu pot veni Sad
sa faceti multe multe poze :-s :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#95
Daca suntem 10 oameni eu zic ca putem sa caram provizii cat sa ne ajunga pt 3 zile doar ce dracu.....
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#96
Idee de socializare: inchiriat camera hotel, stins becu la 12 noaptea si dezbracarea toata lumea :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#97
o alta idee... cum se intuneca ... jucam prinsa in fundu gol prin padureSmile)) cine pierde cine stie ce patesteSmile)+))
#98
voi vreti sa socializati sau sa speriati lumea?Smile)
YES, OH MY GOD
#99
stam pe topic, sau o dam in abureli de acum ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Hai sa facem planu de bataie.

Buget: 100 lei
Perioada: 9-12 iulie

La Gura Humorului. Transportul se face avec le train , plecarea vineri la 6 dimineata. Cu o zi inainte se iau biletele de la agentie si apoi se fac cumparaturi. Bautura, mancare si seminte. Transportul 50 lei, mancarea 50, cam asa. La 10 persoane se reduce biletu de transport si ne putem intinde mai mult la cumparaturi.
Luni, 12 iulie, la ora 18:30 luam trenu spre casa Big Grin.

Amatori?
i'm in ! ( poate pana atunci se mai linistesc apele, ca e jale prin tara cu ploaia asta )
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

vremea pare buna.

cu voi sau fara, in perioada aia sunt in vama, la 20 de km dupa gura humorului. cu sklembar, si altii.. daca e sa mergeti si voi, mergem impreuna in gura humorului.

edit1: defapt, vremea nu pare prea stralucita !
Daca vremea tine cu noi eu ma bag la orice actiune de gen!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Si eu ma bag daca o sa fie frumos.
Topic closed :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)