Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INTALNIRE....MARE INTALNIRE
#31
duminica daca vreti sa ne vedeti pe toti 3 owneri , veniti in spate la tribunal , restaurant Class la ora 17.00
putem iesi 2-3 minute , eu mihai si ivo !

nr meu de tel e 0745 48 65 74 !
#32
dj, eu ma intalnesc cu baietii la ora 17:00 in piata unirii, vedem noi ce facem, cum ne invartim, depinde cum e vremea, si dupa ce bem o bere ceva poate ne indreptam spre voi sa stam 2-3 minute de vorba. o sa te sun si o sa vedem care e treaba. deci ramane stabilit duminica asta la ora 17:00 in piata unirii [eu deja sunt in iasi Big Grin ]
#33
noi suntem acolo , noi vA asteptam sa ne vedem dupa ce va intalniti voi Tongue !
#34
joker Wrote:intra si un copil de 16 ani la intalnire? Big Grin


esti admin deci participi
#35
ok, duminica ora 17:00 in Piata Unirii in fata statuii. Eu cu tutun si cu laurentzii ne stim bine, poate vine si djbobo ca si pe el il stiu, in rest danutz te recunoastem din poze, bogdanel la fel, darkclan sa iti aduci okelarii sa te recunoastem Tongue si nu mai stiu care mai veniti....
#36
luati vreun aparat dijital sau telefoane sa facem vreo poza de grup

ca la mine s-a stricat butonu la camera la telefon....ca l-am uitat o ora si ceva pe calorifer.... :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#37
ok
#38
Deci eu is spart.Dar cred ca vin si euSmile)...pt voi.
#39
sa ivit o problema...Sad nu cred ca voi putea sa ajungSadSad imi pare rauSad
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#40
sa postati o pozA de la adunare ;Wink Big Grin
#41
intalnirea u-s a fost super aici la iasi !
o sa fie si altele , dar organizate mai bine !
am facut poze !
o sa le puna baietii pe forum si o sa ne vedeti pe toti !
#42
poze mai sunt...si uite inca cateva sa se inteleaga mai bine cam ce a fost 8)

[Image: DSC07967.jpg]

[Image: DSC07968.jpg]

[Image: DSC07969.jpg]

[Image: DSC07974.jpg]

[Image: DSC07976.jpg]

[Image: DSC07981.jpg]

masa a fost din partea lui dj (ca sa nu zic bautura Tongue )
#43
aoleuuu ce am ratat Sad((( Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#44
:-< vreau si eu ....
#45
Eu vreau grataru ala.Promit o sticla de wembley daca veniti vo 14 pe langa mineBig Grin.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)