Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INTALNIRE....MARE INTALNIRE
#16
darkclan Wrote:amanam ?
Probabil.Sa vedem cati ne adunam.Mergem la niste metri de bere?Smile)Eu zic sa ii lasam rachiul ca si asa vine primavara.
#17
dj Wrote:as veni cu mare placere , dar e ziua fetei mele si nu pot veni !


dj poate iti faci o ora libera Sad sa ne intalnim totusi :!: :?:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
ei amanam....ne intalnim de mai multe ori :lol:
#19
Ne intalnim sau nu fara Dj .... eu zic ca macar sa ne vedem ... macar cateo Strangere de mana sa

facem Fiecare si ii indeajuns Tongue
#20
ne intalnim.. cu sau fara dj.. el are de sarbatorit ...




doar suntem din iasi.. cat e pana in pt unirii???

#21
20 de min cu tramvaielecopteru ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
ar fi bine sa va cunoasteti intai , eu va cunosc pe majoritatea !
si stabliti o zi de gratar Tongue !
#23
da bogdanel#but stabileste ziua cand dai gratarul ala
#24
eu il dau.. dar sa se faca frumos afara ca ne ingheata puta pe cancerul asta.. :mrgreen: :mrgreen:








CE UAMENI !!

#25
eu nu pot sa vin trb sa plec undeva dar poate altadata ... da
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#26
Sad naspa nu pot veni :evil: .. poate mai facem o intalnire atuncea in zillElE dE pasti .. is cateva zile atuncea libere si as putea trage si eu o fuga cred.. cu dmx si sklembar ..ca fiecare avem unde sa tragem pt 2 3 zilE :lol: mai putin d m x care e acomodat cu " dormitul in gara " ! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#27
Cum ba...fara bere? Sad .E dezolant.O strangere de mana?Dar ce suntem femei? Smile).Eu vreau sa beau o bere cu baietii.Daca sunteti tari vreo 4-5 metriSmile).
#28
Bogdanele .... nu ii treaba cu Grataru Duminica acuma ?





Be CoOl ! ! ! !
#29
pai da nush cum o sa fie vremea... las ca ma gandesc .... oricum cred ca cel mai bine e la inceputul lui martie.. ca o sa fie frumos... sper :-S :oops:

#30
intra.. dar sa vii cu biletul de voie de aksa semnat de parintii tai./.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)