Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HDD Formatat. Vreau inapoi...
#16
normal ca se poate Smile .

Singura solutie sa nu se mai poata sunt programele speciale, care au optiuni ceva de genul " Unrecovery Delete ". Acolo practic iti sterge fisierul si rescrie altceva peste , apoi iar sterge, iar scrie altceva, iar sterge pana se rescrie serios portiunea din hard Smile .
#17
se poate sa listezi de pe o imprimanta ceea ce tu ai printat acum 2 ani de zile in urma..in fine asta e alta discutie..presupun ca ala care zice ca nu se poate asa ceva e vreun taran care si`a vandut vaca a cumparat diploma si hai sa va arat ce stiu.exemple a dat "bulinutza"
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
jsT- Wrote:se poate sa listezi de pe o imprimanta ceea ce tu ai printat acum 2 ani de zile in urma..in fine asta e alta discutie..presupun ca ala care zice ca nu se poate asa ceva e vreun taran care si`a vandut vaca a cumparat diploma si hai sa va arat ce stiu.exemple a dat "bulinutza"


jst hai satzi zic pe romaneste : MAI TACI DRACU, ce tot te iei de evolve are atata vechime pe srv si forum si, si-a facut treaba foarte bine , mai termina cu ironiile astea.
Inainte eram o comunitate unita , dar au aparut unele specimene si sa stricat treaba
#19
pana la urma e bine ca s-a aflat ca se pot recupera datele...nu se cearta nimeni...Smile
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#20
ce specimene colegu? ce-ai patit ? mai usor cu "sentimentalismele" astea ca nu esti la Cucuietii din Deal ..

#21
bn mah...greseala mea...eu am fost informat aiurea de la inceput...si la randu meu am informat eu aiurea pe altzii...asta este...bn makr k ai putut recupera datele
#22
hai sa fim prieteni si sa facem pace Smile ca asa e frumos Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#23
numai umblati cu prostii !
o informatie se sterge de pe un hdd numai daca te duci si il topesti !
punct !
sa nu aud comentarii contra !
daca stie cineva ceva in plus , in rest nu accept provocari !
#24
pai atunci teoretic...dintr-un HDD de 40 de GB potzi avea un HDD cu memorie nelimitata Big Grin
#25
se poate recupera. tot ce trebuie sa faci e sa nu mai downloadezi nimic pe pc si sa nu mai instalezi nimic, intr-un cuvant sa nu mai scrii nimic pe hdd. daca ai dat quick format cand ai reinstalat poti recupera totul. sunt sigur ca jst iti poate recupera. dar iti zic nu mai scrie nimic pe hdd pana nu recuperezi totul
#26
d m X Wrote:
jsT- Wrote:se poate sa listezi de pe o imprimanta ceea ce tu ai printat acum 2 ani de zile in urma..in fine asta e alta discutie..presupun ca ala care zice ca nu se poate asa ceva e vreun taran care si`a vandut vaca a cumparat diploma si hai sa va arat ce stiu.exemple a dat "bulinutza"


jst hai satzi zic pe romaneste : MAI TACI DRACU, ce tot te iei de evolve are atata vechime pe srv si forum si, si-a facut treaba foarte bine , mai termina cu ironiile astea.
Inainte eram o comunitate unita , dar au aparut unele specimene si sa stricat treaba

daca as aplica acum regula pe care voi nu ati citito ar insemna sa ramaneti o luna fara admin Smile
#27
http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=26&t=3986

apasati aici sa vedeti unde a-ti gresit Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)