Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
#76
ahh. Smile)

oricum nocturna cade. nu pot innopta acolo, so n'am cum sa ma intorc.Smile
YES, OH MY GOD
#77
pai sa hotaram ca sau dat deja 70 de mesaje pe topicu asta si nu s-a inteles nimic ..o mai lungim mult? ..ca se face acus toamna... iar daca mergem stam si peste noapte Smile
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#78
in cazul asta facem doua grupuri
cei care pleaca mai repede
si cei care raman peste noapte Smile
YES, OH MY GOD
#79
nu vin.
#80
asa deci..iza de ce sa nu vii..am zis k te duc eu daca e sa terminam la 11 seara terminam al 11 seara..40 de km in o ora si esti acasa..sau mai devreme daca vreti..eu unul zic sa ramana pe data de 25 si atat..nu ne lungim peste noapte k dak facem asa dupa aia fiecare se trezeste sa puna bot si nu mai vine nimeni asa pe 25 pana la ora 9 juma 10 seara e numa bun Big GrinBig Grin [parerea mea ] Big Grin
#81
prea multe planuri, prea multa bataie de cap Smile dupa cum zice o vorba din popor " voi vreti si cu ceva in fund si cu bani de drum " ce e asa greu ? mergem in data de 25.07.2010 ora 1 la ciric.ne intalnim toti.inchiriem o cabanuta sa avem unde pune cate ceva.ne apucam de gratar.cei care nu vor putea ramane peste noapte vor merge acasa cand vor vrea ei, iar cei care pot ramane vor petrece pana dimineata.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#82
da andrei da nu mi se apre corect intrun fel..pana mea...
#83
darkclan Wrote:prea multe planuri, prea multa bataie de cap Smile dupa cum zice o vorba din popor " voi vreti si cu ceva in fund si cu bani de drum " ce e asa greu ? mergem in data de 25.07.2010 ora 1 la ciric.ne intalnim toti.inchiriem o cabanuta sa avem unde pune cate ceva.ne apucam de gratar.cei care nu vor putea ramane peste noapte vor merge acasa cand vor vrea ei, iar cei care pot ramane vor petrece pana dimineata.


TOTAL DE ACORD..care poate sa ramana peste noapte sa ramana ...ca ne vom distra mai mult ca sigur
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#84
ok dark. sa zicem ca as veni.si ar trebui sa plec acasa..neaparat! dar nu mai merge altcineva cu mn. si eu abia dak stiu sa ajung de la gara la copou in iasi. cum iti imaginezi ca as ajunge de la ciric [care habar nu am ce e ..] acasa?Smile)
YES, OH MY GOD
#85
RaZeR_man Wrote:da andrei da nu mi se apre corect intrun fel..pana mea...


pai de ce sa nu ti se para corect ? impacam si capra si varza Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#86
mda.. si de ce sa se simta ceilati naspa k ei sunt din raducaneni, baltati, botosani si se si se distreaza pana cand tre tre sa se duca acasa la 10 seara iar ceilalti sa petreaca pana a 2 zi dimineata..??
#87
exact. cel mai corect [dak tot e famila u-s]..vin toti pleaca toti..si se sacrifica pt cei ce nu pot sta asa mult ca altii..
YES, OH MY GOD
#88
adik nah..dark gandeste k pheno sau altii vin la intalnire u-s chiar dak stau la zeci de km departare..dar vin totusi fata de altii (ii stiu eu din iasi) care stau la mai putin de 2 km de oajdea si le e greu sa vina la intalnire u-s k le e greu sa vorbeasca cu mamica sau taticu sa le zica k ies la o bere sau un suc cu adminii de pe u-s.ro..
#89
de dus ii duc eu pe restu la gara/acasa..doar nu oi muri de lipsa unei beri fara alcool si cateva glume bune din partea jucatorilor de pe u-s.ro : )
#90
pheno Wrote:ok dark. sa zicem ca as veni.si ar trebui sa plec acasa..neaparat! dar nu mai merge altcineva cu mn. si eu abia dak stiu sa ajung de la gara la copou in iasi. cum iti imaginezi ca as ajunge de la ciric [care habar nu am ce e ..] acasa?Smile)

Pheno, am inteles. Nu poti ramane peste noapte. Vei sta cu noi pana cand vei putea. Platesc eu taxiul pana la gara si te duc eu, daca nu va putea sa te duca cineva cu masina.

RaZeR_man Wrote:mda.. si de ce sa se simta ceilati naspa k ei sunt din raducaneni, baltati, botosani si se si se distreaza pana cand tre tre sa se duca acasa la 10 seara iar ceilalti sa petreaca pana a 2 zi dimineata..??

Pai de ce sa se simta naspa ? Si eu sunt din Raducaneni, dar nu m-as simti aiurea sa stiu ca nu am putut sta mai mult Smile In fine, cum vreti.Ziua/noaptea, 1ora/24ore conteaza sa fim toti.Deci ramane 25.07.2010
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)