Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Adsense !
#1
helloo , ma poate ajuta cineva in legatura cu google adsense ? am facut cerere la ei am primit si confirmarea dar mia respins site-ul scrie in mail de ce , de ce nu stiu ce nu este in regula cu site-ul meu ... daca este cineva care are site cu anunturi google pe el ... va rog cu un suport din partea voastra
#2
Eu am cont pe ad sense...si in primul rand pentru a-ti fi acceptat site-ul trebuie sa indeplinesti o serie de conditii....Mie mi-a iesit din prima ..pentru ca am avut site-ul doar in html..totodata site-ul tau nu trebuie sa contina posturi rasiste, filmulete xxx sau alte chestii din astea...

PC(1): Posteaza site-ul si o sa ma uit cam care ar fi problema!
PC(2): Uite-te pe mail-ul care l-ai primit cand ti-au respins siteul...poate sa fie ceva pe acolo
#3
In primul rand iti multumesc ca te-ai uitat peste postul meu , deci sa incepem ... linkul site-ului este <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.replay.ucoz.com">www.replay.ucoz.com</a><!-- w --> , in mail nu inteleg mare branza cu ce am gresit ... ar fi ok daca mi-ai da un PM cu un id de messenger sa vorbim live .. daca esti de accord si ai putin timp , multumesc din nou


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)