Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pupic....CER DEMISIA X(X(X(X(
#1
deci cum e posibil asa ceva?? dc dati ban pe ip-ul meu daca nu se juca cu coduri....iati dat ban lu @ Girl pe ip asta si arata cam asa

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin zuzu
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : @ GirL
[AMXBANS] Reason : ' cand iti fac 3 poze .. 3 poze imi dai .. nu 1 si nici 2 '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 82.79.46.85 '
[AMXBANS] ===============================================
Error: server failed to transmit file 'sound/nm_goodbadugly.wav'
Kicked : You are BANNED. Check your console

si a mai venit la mine si iati mai dat ban odata.....dar pe ce motiv....si nu ca mar deranja...dar iati dat pe PC-ul meu.....si suna cam asa

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin JaMMiN
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : @ GirL
[AMXBANS] Reason : ' parca aveai ban? '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 86.122.204.217 '
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console....

si alta faza dura e ca zuzu zice ca nu merita sa imi fie banul scos....asta chiar e buna.....
#2
mai deschide un topic .. si ai ban si pe forum ! hai uimeste-ma! .. daca deschizi un topic .. apoi scrie in ala .. deja ai 4 topicuri deschise si tot dai copy paste cu datele banului ...de parca noi adminii nu avem banlistu sa ne uitam!
#3
macar zicetimi si mie pe ce motiv ramane banu? cu ce am gresit eu?....si daca e asa....soarta...nu mai joc cs pe US..........mersi pentru intelegere
#4
banul ramane pentru ca o persoana care a fost banata permanent .. intra pe server cu acelasi nume ... la noi pe server banul permanent inseamna ban definitiv ... te simt asa o persoana inteligenta si iti pun o intrebare: daca o persoana e banata .. si peste o juma de ora intra cu acelasi nume .. nu se da ban? .. sau sa iti zic asa mai pe inteles: pe mine nu ma intereseaza ce ip banez .. pe mine ma intereseaza ca persoana pe care am banato sa nu mai intre pe serverul asta ! ti-am editat banul si am pus 4 zile din care mai ai 3 .. si vezi joaca cu numele tau!

PS: sunt cu ochii pe tine! si apropo nu sunt idiot! Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)