Poll: Gasesti un portofel . Ce faci cu el ?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Caut un act de identitate si il inapoiez proprietarului.
22.50%
9 22.50%
2. Iau banii apoi il returnez.
5.00%
2 5.00%
3. Iau banii si il las acolo.
12.50%
5 12.50%
4. Care portofel ?!
10.00%
4 10.00%
5. Il duc la politie.
17.50%
7 17.50%
6. Il iau daca nu e nimeni prin preajma.
7.50%
3 7.50%
7. Nimic, zambesc si numar banii.
25.00%
10 25.00%
Total 40 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gasesti un portofel . Ce faci cu el ?
#31
subscriu! :lol:
Reply
#32
Fac un RAPORT catre seful ieraric superior, dupa care il dau pe baza de un proces verbal de predare-primireSmile))
Reply
#33
DoRi Wrote:Fac un RAPORT catre seful ieraric superior, dupa care il dau pe baza de un proces verbal de predare-primireSmile))


din toata asta sa inteleg ca iti anunti superiori ca lai gasit? :lol: :lol: :lol:
Reply
#34
da da da.. asa e procedura!!!Big Grin
Reply
#35
O prietena de-a mea o gasit un portofel cu 7 milioane in el, in mall, a predat portofelu personal la adresa din buletin si a fost rasplatita cu 1 milion :mrgreen: (erau camere de filmat in mall) :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#36
verde Wrote:O prietena de-a mea o gasit un portofel cu 7 milioane in el, in mall, a predat portofelu personal la adresa din buletin si a fost rasplatita cu 1 milion :mrgreen: (erau camere de filmat in mall) :lol:
:lol: :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#37
Dupa ce am votat 7, la 3 zile am pierdut portofelul. Big Grin
Reply
#38
1 ca am mai patit chestia asta si am primit si ceva de la proprietar Big Grin
Reply
#39
seBs Wrote:Dupa ce am votat 7, la 3 zile am pierdut portofelul. Big Grin
Fix din cauza asta ai pierdut portofelul...nu ca esti tu cu capu-n noriSmile)
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#40
3. Iau banii si las portofelul acolo
Reply
#41
rau oameni ma, toti mint :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#42
pai acum 3 ani cand am gasit un portofel de baba cu 1 mil 200 in el am mai pus vreo 300 de mii si mi-am luat geaca :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
danutzZ Wrote:pai acum 3 ani cand am gasit un portofel de baba cu 1 mil 200 in el am mai pus vreo 300 de mii si mi-am luat geaca :lol: :lol: :lol:

om onest aici :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#44
acolo la vot poti pune si "iau banii si arunc portofelul" :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#45
cunosc un caz in care un amic a gasit un portofel cu acte si a mers sa il inapoieze si a fost luat la pumni de respectivul ca cica i-a furat banii din portofel , deci oameni si oameni...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)