CS.U-S.RO

Full Version: Gasesti un portofel . Ce faci cu el ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
:lol: Let see
sincer 7 Smile) oricum depinde de suma gasita , daca este mare si are un act de identitate e bine sa`l dai inapoi Big Grin
5.
5. ar fi bun si 1 dar nu stai acuma sa il cauti pe ala in tot orasu
Spiritul civic al romanului :lol: sa vedem pana la final :mrgreen:
N-am probleme cu banii, dar ce e in plus nu strica. Si daca are un act de identitate in portofel, trebuie inapoiat.....actul, nu portofelul (daca e de firma), oricum concluzia e ca orice ar fi inauntru, banii trebuie pastrati... asa pentru ca proprietarul portofelului sa se invete minte, sa fie mai grijuliu cu lucrurile sale!
multi au votat ce ar trebui sa faca , nu cum fac ei de obicei :lol: :lol:
Intense Energy Wrote:multi au votat ce ar trebui sa faca , nu cum fac ei de obicei :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: corect
Daca vi se pare ciudat ca ar trebui sa votati si sa ganditi la varianta 5, atunci...
Intense, am votat chiar cum as proceda si sa-ti spun de ce: pentru ca banul ala n-o sa-mi aduca fericire, ma pun in postura omului, sunt corect, ma respect, am coloana vertebrala si sunt om cu frica de Dumnezeu.
Smile) DUDE! sunt 3 lucruri pe lume care conteaza: tu, banii...si privilegiile care ti le aduc banii, parerea mea! Tongue
Votat:7 oricum pe criza asta numai gasesti un ban pe jos dar un portofel !
5.
chiar am gasit in Iasi un portofel...pagubitul era din comuna mea si cand m-am dus la postul de Politie din comuna comisarul Trasca` ma ia la tura ca de ce nu i l-am dus acasa :lol: :lol: :lol:
Croko Wrote:Smile) DUDE! sunt 3 lucruri pe lume care conteaza: tu, banii...si privilegiile care ti le aduc banii, parerea mea! Tongue
banul n-aduce fericire. Ai bani, ai "prieteni". Intr-adevar, e nevoie de bani, dar ai o conceptie diferita de a mea, eu banul meu muncit, sunt mandru de el si ii apreciez adevarata valoare. Cel gasit, nu-mi va aduce aceeasi satisfactie, ci chiar ghinion. Sa nu fim lacomi ! Sa ne punem in postura celui cu pricina, suntem oameni, avem o constiinta, acelasi Dumnezeu.

Wanted

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=7AuP186vvwo">http://www.youtube.com/watch?v=7AuP186vvwo</a><!-- m -->

cel mai tare Jean Constantin(R.I.P.)
Votat 4 :lol:
Chiar daca ziceti aici ca ati votat altceva...in viata reala sa gasesti o suma de 100-200 euro....nu cred ca v-ati duce la politieSmile
Pages: 1 2 3 4