Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gag de la -kar
#1
Numele meu de pe sv este Adriana si sunt fata nu baiat cum spun altii
Mi-a dat gag pt ce am spus mai jos:

Adriana : bai frate lasati awp k nu suntem 100
*** Adriana killed DODGE with a headshot from aug ***
*** TDk in love killed Adriana with a headshot from m4a1 ***
* Killed by TDk in love with m4a1 @ 47m (82hp, 67ap) >> head: 1 chest: 1 leftarm: 2
DODGE has left the game
* You hit TDk in love 1 time(s), 18 damage >> leftarm: 1
TDk in love killed Alex Smile with m4a1
* iNaPt^ changed name to -kar
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
ADMIN -kar: Has Gagged Adriana From Speaking For 10 Minutes, For: ( say / say_team / v

Rog serios sa se ia masuri:multumesc pt cei care citesc acest post
#2
Mie unul mi se pare normal sa iei gag Wink odata ce este awp pe harta dc sa nu se joace cu el???Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
ai steam adriana?
cati ani ai?

serverul va fi doar pe steam ... o zi buna !

nu mai comentam ce a fost ca nu mai are rost !
#4
gogu Wrote:Mie unul mi se pare normal sa iei gag Wink odata ce este awp pe harta dc sa nu se joace cu el???Bft


si pe alte harti cum ar fi aia awp_dust sau cv de genu...daca ai posibilitatea sa iei arma de ce adminii zic "arme interzise" ?????

sau pe bycastor cateodata se zice "fara arme din casa"

atata timp cat ai arme acolo....sau posibilitatea sa cumperi nush de ce nu e voie...in fine....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
odata ce e permis awp-u nu poti schimba regulile, oamenii joaca cu ce vor, nu-ti convine schimba srv Smile , kar o facut bn ca ti-o dat gag

si pt un gag tu vi si faci reclamatie...
#6
nu zice nimeni sa nu folosesti un awp...doamne fereste, dar din moment ce pe awp_dust este regula scrisa pe forum sa jucam fara alte arme, e pusa ca sa fie mai interesant jocul. cum e si pe harta wall, flashbang interzis
#7
E din respect, de ce e harta de awp? Ca sa joci cu awp, chiar daca sunt arme pe harta.
#8
apai daca faci reclamatie pt gag ! dar daca iei ban ce faci ? faci un post de km .
#9
"Ei na am si eu admin si nu mai pot de impresii " (respect pt playa)
#10
gata Adriana....nu are rost sa mai postezi nimic pt. ca tie iti faci rau.eu iti dau un sfat prietenesc pt. ca am trecut si eu prin ce treci tu acum.cand eram la inceput.
incet , incet o sa te integrezi si tu....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)