Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECLAMATIE VENOM
#1
vreau sa fac si eu reclamatie contra venom,care abuzeaza a 2 oara de statutul lui de admin p serv...si imi da ban aiurea.prima oara aqm vreo sapt cand erau niste ech f dezechilibrate si tot comentam sa le echilibreze...mi-a zis sa tac..i-am zis ca nu vreau...dp mai aparuse ink un player cu numele meu(banuiesc k el era...care vb la pers 1 ca e prost etc)..m-am enerv si i-am zis cva de dulce,eu am primit ban)nici mak gag..ala care-si pusese numele meu nik)..si a doua oara a abuzat azi..knd iar kick ptr "injurii la adresa adminului".ceea ce am zis e cva de genu:"ooo venim pretene iar p serv..nu-mi mai dai iar ban ***"...(si aici dpdv al meu nu intentia CONTEAZA CI FAPTUL K NU AM SCRIS INJURATURA...STELUTELE ALEA POATE FIEK SA LE INTERPRETEZE CUM VREA...si asta e culmea sa iau ban ptr intentia de a adresa injurii adminului

ps:k intr-adevar il am pe venom "la suflet" si k at cand bine vb de el "sufletul meu" se afla mai pe la mezanin asa(cum ban k e valabila si viceversa)e partea a doua..insa aici vbm ddpv practic k nu e corect sa iau ban ptr ***..dak intradevar puneam literele in locul stelutelor atunci da...si oric stiam k intia se da gag dp ban 30 min 1 h 20 si kt mai sunt perioadele ..asa k venim sa imi "do re mi fa sol la si do"
#2
billu sa stii si tu ca nu toti ...adminii ...sunt atat de ingaduitori ca si mie sa iti explice si cum sa faci ca sa nu mai iei macar gag ..da asta este tu nu te poti abtine ..si de acum voi fi Impartial cu oricine chiar si cu owner-ii ...

Respect Me ...i respesct you
#3
bullu fii atent la legea lui Ohm : esti om sunt om cu tine , nu injura nu fa pe desteptu pe server pls , ca nu e serverul lui bunica-ta si a lui bunica-tu !
noi daM BANI GREI sa intretinem acest server !
fii respectuos cu toti !
#4
bullu tot timpul ai gura mare pe server, daca nu te-ai mai da destept si nu te-ai mai baga in seama, nimeni nu ar avea nimik cu tine
#5
tare cererea

dovezi NU; respectarea structurii NU

+k recunosti k ai injurat si k ai comentat unui admin
bun asha

esti vinovat, makr bn k teai turnat singur

si venom primeste curand un avertizment pt banuri aiurea
ip-uri dinamice si nu stie sa dea pt ban-reason

bafta
#6
eram pe sv undercover cand ai luat ban....ai luat 30 de min si eram pe d2 long...nu stiu de ce ai luat dar stiu ca era galceava...si dupa ce ai fost banat a fost liniste si pace=>deci banul a fost benefic. sry


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)