Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal in sala 08.01.2011
#1
Deci treaba sta cam asaaaaa


sala e la mangeron, multi dintre voi a-ti mai fostBig Grin


daca suntem 3 echipe de 15 ar veni 8 lei de om


eu am o echipa a mea , deci ar mai trebui inca 2

asa ca sa vedem pana miercuri-joi cine se baga pentru ca sa stiu daca tre' sa fac rezervare sau nu
Reply
#2
as veni cu mare drag, abia astept o miscare pt dezintoxicare dupa atata carne de porc, dar haida celalalt weekend, sau macar duminica dupa amiaza pe la ora 16 sau 18!
Reply
#3
wakkk cam are dreptate playa.. mai bine pe duminica... sambata cel mai probabil multi se duc la show-uri pt ca multi au ionei sau ionele care fac sambata petrecere ... eu duminica vin cu mare placere
Reply
#4
in weekend....desigur...miercuri-joi nu`i bine...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#5
Eu am pus o data orientativa, se poate modifica, cum vretiSmile
Reply
#6
vad ca sunt doritori totusi ..merg si eu
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#7
pe 8 clar nu am cum Sad daca vreti pe 9 as putea...
Reply
#8
dupa cum zice lumea se prefigureaza ceva pe 9, adica duminica, daca ar fi pe la ora 16-17 ar fi perfect.....hai ne bagam?
Reply
#9
Daca e sigur pe 9 ne bagam! deci ar trebui 10 oameni pentru ca 5 am eu deja! cu tot cu mine
Reply
#10
dar totusi daca e sa facem o ieseala la un fotbal zic sa o facem numai intre noi cei de pe u-s ...15 oameni trebuie ...eu zic ca se pot strange..usor chiar
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#11
Mircea.Radu Wrote:dar totusi daca e sa facem o ieseala la un fotbal zic sa o facem numai intre noi cei de pe u-s ...15 oameni trebuie ...eu zic ca se pot strange..usor chiar
wakk vine acolo sa-si arate trupa de fotbalisti.vine sa castige nu sa se distreze...
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#12
gogu Wrote:
Mircea.Radu Wrote:dar totusi daca e sa facem o ieseala la un fotbal zic sa o facem numai intre noi cei de pe u-s ...15 oameni trebuie ...eu zic ca se pot strange..usor chiar
wakk vine acolo sa-si arate trupa de fotbalisti.vine sa castige nu sa se distreze...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

daz dai sama


facem o lista

1)wak
2)eq
3)burlaku
4)playa
5)danutz
6)mircea radu


inca 9Smile
Reply
#13
deci duminica de la 4 la 6 , da ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#14
Mircea.Radu Wrote:deci duminica de la 4 la 6 , da ?

hai sa umplem lista mai repede sa se poata face rezervarea aia, darklan, bogdanel, razer nu va bagati?
Reply
#15
+ seBs....daca-mi spuneti unde este sala...
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)