Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal-19,20-martie-2011
#1
Ati zis ca vreti sa mergeti la un fotbal in weekend..Va rog sa postati cand puteti merge ca sa stiu cum fac rezervarea..sau daca o fac
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#2
+wak


ps:revin cu un edit daca merge si butulica de eq:d
Reply
#3
ar fi mai bine data de 20 ....cam de la orele 14-16 ca sa fie mai cald Smile
Reply
#4
weekendul asta ma duc la parinti, daca e duminica, adica 20, si e si dupa amiaza, e posibil sa ajung! Asa rar merg la parinti si fix acum se nimereste!
Reply
#5
eu zic sa incercam in cursul saptamanii astea intr-o seara, ce ziceti?, de exemplu joi seara!
Reply
#6
deci voi sa cadeti de acord in privinta datei ..ca mie imi este indiferent ..ideea e sa imi dati un raspuns cat mai rapid ca sa stiu cand fac rezervarea...sa nu ne trezim in ultimu moment ca s-a ocupat terenu :!: :!: :!:


DECI CARE POATE SA MEARGA JOIA ASTA :?: :!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#7
I'm in !
Reply
#8
..altcineva ???
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#9
bun joi dar dupa orele 20.00
Reply
#10
LoL v2.0 Wrote:bun joi dar dupa orele 20.00


deci joi de la 20-22 e bun lol ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#11
mai e bun ... dar cine mai vine ?
Reply
#12
Mircea.Radu Wrote:
LoL v2.0 Wrote:bun joi dar dupa orele 20.00


deci joi de la 20-22 e bun lol ?
eu vin hai adunati-va Big Grin
Reply
#13
daca vine grasa ...clar merg si eu Tongue, poate ma iei si pe mine in drumul tau !!! vb
Reply
#14
+1



edit 1 : pot sa vin cu un prieten?ca ma tot intreba cand merg la fotbal.ca nu a jucat de demult.si vrea sa faca o miscare
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#15
danutzZ Wrote:+1



edit 1 : pot sa vin cu un prieten?ca ma tot intreba cand merg la fotbal.ca nu a jucat de demult.si vrea sa faca o miscare


adu..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)