Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotbal-19,20-martie-2011
#16
deci e clar ca iese pentru joi de la ora 20:00! Mircea Radu tot acolo la siraj?
Reply
#17
playa Wrote:deci e clar ca iese pentru joi de la ora 20:00! Mircea Radu tot acolo la siraj?


nop copou agronomie!
Reply
#18
+ rzr

copou agronomie? :-s da stiti ca joi ploua sper si ca e frig? Adica jucam in sala nu? sau cum?
Reply
#19
E afara ,teren sintetic, viata acordeoane playa , hai lasa ca daca te uzi un pic n-are nic :lol:


edit1: plus eqqq
Reply
#20
treaba sta in felu urmator ........joi nu are liber ...doar vineri de la 22-24 ....am zis ca il sun din nou sa ii confirn daca sa faca sau nu rezervarea...

Terenu e la agronomie,rond copou(capat)
:!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#21
+ Dundi
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#22
da chiar...am auzit si eu ca joi ploua si vineri ninge...... :|
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#23
as putea incerca pe maine sa fac o rezervare na (poate mai gasesc liber)......acum sa va hotarati rapid
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#24
maine nu pot
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#25
deci eu am zis ..vineri 22-24 (dar inca nu e facuta rezervarea) sau in weekend (ce o mai fi liber)...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#26
eu vineri nu pot, pot joi, dar sigur e vremea nasoala, asa ca orientativa catre o sala (cum ar fi cea de la siraj).


+baubau merge si el. Daca sunteti de acord sa faca el rost de o sala anuntati-ma cat mai repede pe forum! Ce ziceti. Deci oricum va spun ca nu iese nimic daca ramane in agronomie pe joi seara: doritori sunt multi, dar nu va fi vremea buna!
Reply
#27
eu merg oriunde ..fotbal sa fie ...dar sa fie la o ora rezonabila daca mergem la sala !
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#28
Atunci sala sa fie, eu cu jammin am vobit de ora 6! e buna ?
Reply
#29
hai deci hotarati-va ora 6 sau 8?
Reply
#30
pro pentru ora 8 !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)