Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FOTBAL 4 iulie DUMINICA ora 16 \ Nu ezitati !
#16
Eu unul nu pot nici atunci.Daca era sa fie pe la 16.00 era perfect jucam pana la vro 18.00-19.00 la 20.00 gaseam ceva sa ma duc acasa Smile mai stateam la fratemiu na.Am sa-l sun pe butu' de fratemiu sa vad poate stau la el nu stiu sigur inca.Mi-ar face placere sa vin da na.....Poate ne adunam o data mai multi sa vina si baieti din BT (pheno,ghile,sklembar,dmx) si facem un fotbal adevarat Smile inchiriati cu o saptamana inainte pe mai devreme!!Si jucam frumos
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#17
Mircea.Radu Wrote:dar de la 18-20 e ok ?ca pot suna sa reprogramez ..cred

ar fi mai bine sa suni...e cel mai corect...sa apara mai multi oameni de pe srv
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#18
deci eu voi suna pt ora 18-20 ...sa fie mai rezonabil pt unii ....ca de la ora 16-18 ..nu cred ca vrei sa joci ..e cald ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#19
18 - 20. EXCELENT!
#20
Mai cald daca o sa fie soareSmile) ... cine stiee .. dupa meteo cica o sa fie soare :-??
DarkManX pwd by Costi™
#21
am sunat ..si e rezervat de la 18-20 :|..deci a ramas tot pe 20-22 din pacate
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#22
am o rugaminte la voi...haideti...faceti tot posibilul sa veniti..o sa fie frumos
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#23
Va pot da un pont cu un teren prin Galata cred, aproape de strand. Terenu e de 5 vs 5 , sanatos, porti mari, e artificial, acoperit sus cu plasa ( nu se duce mingea peste gard ), pretul era 50 lei ora, noaptea pe nocturna 75 lei. Va las numarul de telefon : 0740852000
Ideea e ca e o solutie buna pentru cand va strangeti mai putini. E o solutie si de buget. Pe timp de zi, daca va strangeti 15, vine mai putin de 7 lei de om doua ore, ceea ce e mocaciune. Seara, tot cu 15 oameni vine 10 lei.

Am jucat de multe ori acolo, si merita.

LOCATIE
#24
De ce nu facem duminica ? Sa vina si dj, danutza, rotwailler si restu.


//ikks ala nu e teren de fotbal. Mie nu imi place deloc. am jucat odata, aiurea. E carpeta pe jos ....
#25
ikks Wrote:Va pot da un pont cu un teren prin Galata cred, aproape de strand. Terenu e de 5 vs 5 , sanatos, porti mari, e artificial, acoperit sus cu plasa ( nu se duce mingea peste gard ), pretul era 50 lei ora, noaptea pe nocturna 75 lei. Va las numarul de telefon : 0740852000
Ideea e ca e o solutie buna pentru cand va strangeti mai putini. E o solutie si de buget. Pe timp de zi, daca va strangeti 15, vine mai putin de 7 lei de om doua ore, ceea ce e mocaciune. Seara, tot cu 15 oameni vine 10 lei.

Am jucat de multe ori acolo, si merita.

LOCATIE


stiu terenu ...si nu se compara cu cel de pe agronomie ...zici de terenu ala care are un teren de tenis in mijloc nu ?...nu ai nici granule pe teren ..nici nimic ..iar daca ploua aluneci f f f usor ..am fost acolo si am ramas putin dezamagit
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#26
da, nu se compara cu agronomia, dar e de buget. Atata timp cat e frumos afara, nu-ti pui problema alunecarii..
#27
deci am sunat ...si in weekend sunt abonamente in intervalul orelor 18-24 ..asa cum am si eu programare sambata de sambata de la 20-22 ...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#28
REACTUALIZARE..: Deci ..Fotbal DUMINICA in intervalul orelor 16-18....ca sa poata veni si Dj cu restu care nu puteau sambata seara ..sper sa fie ok acum ..astept mesaje de confirmare acum Smile..

Bafta
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#29
prezent
#30
In mare parte cred ca voi fi prezent confirmarea o voi face vineri!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)