Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FOOTBAL
#16
BOdule, avem +2 sau aduc eu 2 ? Ca deja e joi.
#17
eq vine darkmanx....astept un rasp de la bogdanel#but...daca nu vine bogdanel luam altu...gasim...sa fie tot de pe srv
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#18
Ma Horse zicea de sambata viitoare adica pe data de 3 iulie :lol: :lol: nu acuma ca cica uni au BAC alti alte treburi , noi acuma vorbim dinainte una alta ,dar sapt viitoare face topic serios care vine pana la urma , deci ganditi-va bine , sambata viitoare 3 iulie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
iar acuma se face un mini fotbal de care nu este loc de multi oameni , sunt deja adusi iar care doresc sa vina sa apeleze la eq sau Horse.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#19
SAMBATA 3 IULIE FOTBAL SERIOSFOTBAL SERIOS
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#20
dar acum sambata 26 iunie aveti 6 oameni ?Smile
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#21
da avem. Ne vedem pe teren ca adversari . Smile)))))))))))
#22
pai hai sa ne adunam mai multi ^^

primiti un fost fundas retras din cariera de fotbalist si cantarist?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
Joci sambata acu la noi ca mai avem nevoie de 1 om cred.
#24
Daca e sa ne adunam sambata viitoare ori facem ceva misto ori Nu ne strangem vro 4-5 echipe,care inchiriaza sa inchirieze vro 4 ore!!Punem si o miza Smile castigatorii beau doua doze de bere pierzatori doar una!!Daca e sa se face ceva serios vin din pascani,daca o sa fim doar 3 echipe si sa stam doar doua ore nu cred ca vin!Si din cate vad voi jucati 5 + 1,n-ar fi mai bine 4+1 se joaca mai frumos Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#25
Gogu , deocamdata se vorbea pentru sambata asta ( 26 ) ... pentru sambata viitoare ( 3 ) o sa se faca alt topic , cred ..
DarkManX pwd by Costi™
#26
Da stiu,dar ziceam ca idee!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#27
gogule lasami id tau
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#28
la cea de pe 3 bagati-ma si pe mine.

apropo, de iesiri, la strand nu va place?
#29
ikks Wrote:apropo, de iesiri, la strand nu va place?


am fost de vreo 5-6 ori deja :mrgreen:
ar fi fain sa mergem mai multi cand se incalzeste
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#30
daca aveti o mitraliera ceva merg si eu la strand.. acolo nu e bun decat sa te duci la vanatoare de ciori:X:X:X:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)