Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DanutzZ Idolu' La Femeile mele !
#1
Eu sunt 1 numai 1, sunt mereu pe locu' nambar fifti uan !!


Attached Files
.jpg   DanutzZ.jpg (Size: 51.21 KB / Downloads: 450)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#2
Aici dedicatie pt danutz Zeu ....


Tata banilor briliantu minunatu scumpu si bogatu stralucitu diamantu combinatoru adevaratu greu dolarilor nambar uan fenomen baronu mercedes bmw gigolau guru instructor antrenoru de sex imblanzitoru de lei spaima bagaboantelor facatoru de minuni si datatoru di minute pi oringi si vodafon valorosu shi di firma invidiatu si copiatu finutzu taciscrin clarvazatoru magnetu de femei febletea moartea chizdilor parfumatu imparatu printishoru de aur :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#3
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
aho aho... ura ura ura ura k ti-o da colaci din....."traista" Smile)
#5
Laur ala era compilatia mea :-W

am sa cer drepturi de autor :lol: :lol: , nu ai talentu meu inca sa folosesti asa multe cuvinte la rand :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
ce vrei ma ... sunt un plagiator .. asta este .. daca am sa castig bani din combinatia ta de cuvinte ... poate am sa fac parte ... am sa mai ma gandesc Smile))
#7
laur...da u crezi k eu te pun sa faci bani k sa dai la altii adu toti banii aks!!! Smile)


semnat Sotu tau =))
#8
baubau Wrote:laur...da u crezi k eu te pun sa faci bani k sa dai la altii adu toti banii aks!!! Smile)


semnat Sotu tau =))



Mai bine Ti-ai rectifica cuvintele ... Semnat Fostu Sotz :lol: :lol: :lol: nu mai fac casa cu tine :lol: :lol: :lol:
#9
Laura , Laura...mi-ai furat INIMA :X:X:X

sunt mare om , mare valoare...
talentu meu limita nu are :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


darkclan...daca ma sarutzi o noapte iti iau un seria 7
spune-mi ce vrei...ca-ti dau si un seria 3 Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
DACA VREO UN MAI FACE GLUME CEVA DE GENU '' LAURA '' sa mor eu de nu schimbam foaia la 180 de grade
#11
laurentzii Wrote:DACA VREO UN MAI FACE GLUME CEVA DE GENU '' LAURA '' sa mor eu de nu schimbam foaia la 180 de grade

Buna ideea cu laurA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ca sa vezi cum ii cand imi zici savyN :oops:
#12
vladutzZ Wrote:
laurentzii Wrote:DACA VREO UN MAI FACE GLUME CEVA DE GENU '' LAURA '' sa mor eu de nu schimbam foaia la 180 de grade

Buna ideea cu laurA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ca sa vezi cum ii cand imi zici savyN :oops:



hai taci ca una ii ca sa te faca lumea Piz.da si alta ii sa iti mai puna o litera la nume care sa fie aceeasi persoana ... Nu mau atras niciodata barbatii .. si nici nu ma f/u/t in cu.r
#13
Se presupune ca aici e asa zis Coltul Vesel :lol: Nu cred ca trebuie sa iti iei foc in felul ala ... dar daca nu se stie de gluma...
#14
vladutzZ Wrote:Se presupune ca aici e asa zis Coltul Vesel :lol: Nu cred ca trebuie sa iti iei foc in felul ala ... dar daca nu se stie de gluma...



din cate stiu orice gluma are o limita ... si este intrecuta de mult timp ..... prea mult timp .... daca nu spui ce te deranjeaza atunci o sa ajungi sa te considere o carpa
#15
ce ai fah nebuno ? iar ai baut apa de la flori?? Smile)) e coltul vesel.suparaciosule.eu m-am suparat de nevasta mea cu cardanu mare? sau laura iti aminteste de iubire ca'n filme prin popushoi si agurida
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)