Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DanutzZ Idolu' La Femeile mele !
#16
nu am inteles niciodata un om care odata iti permite odata nu iti permite ... ori esti un om deschis si stii de gluma ori hitler .... deci baieti v as sfatui sa nu mai glumiti dak nu va permiteti cu o anumita pers.... :lol: :lol: asta asa ca sa ma bag si eu cu japca
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#17
laurentzii Wrote:
vladutzZ Wrote:
laurentzii Wrote:DACA VREO UN MAI FACE GLUME CEVA DE GENU '' LAURA '' sa mor eu de nu schimbam foaia la 180 de grade

Buna ideea cu laurA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ca sa vezi cum ii cand imi zici savyN :oops:



hai taci ca una ii ca sa te faca lumea Piz.da si alta ii sa iti mai puna o litera la nume care sa fie aceeasi persoana ... Nu mau atras niciodata barbatii .. si nici nu ma f/u/t in cu.r



p.rost mai esti.eu imi tai pl daca am mai vazut oameni ca tine
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
=))Smile :lol: prea tare aia a lu darkclan
[Image: salam.png] CS.U-S.RO
#19
eeeh ce vremuri....=)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
Smile)
Banii fac pamantul sa se-nvarta..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)