Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOAR PT CEi CU INIMA PUTERNICA !!!
#16
savvy Wrote:marfa :mrgreen: danutzZ o dai pe rime? :lol: :wink:


mare om , mare valoare
talentul meu limita nu are :-j
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
danutzZ Wrote:
savvy Wrote:marfa :mrgreen: danutzZ o dai pe rime? :lol: :wink:


mare om , mare valoare
talentul meu limita nu are :-j

:lol: :lol: :lol: gg fah ..n.ai treaba ... talent la baut vodka sau ce? :lol:
#18
ba Forumistilor ... dar nu mai schimbati subiectul Topicului ... ardeti-o numai la subiect ... nu asa de departe pe langa
#19
laurentzii Wrote:ba Forumistilor ... dar nu mai schimbati subiectul Topicului ... ardeti-o numai la subiect ... nu asa de departe pe langa

si ce vrei sa zic?! :lol: cum avea ala capu botit? discutati voi despre asa ceva :roll:
#20
laurentzii Wrote:ba Forumistilor ... dar nu mai schimbati subiectul Topicului ... ardeti-o numai la subiect ... nu asa de departe pe langa


deja devenea dubios cum de nu postase laur ceva legat despre asta :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
intr un fel are si laur dreptate nu zic din rautate dar de fiecare data la fiecare topic imediat se deviaza de la subiect .... danutz a ascultat prea multe povesti cand a fost mic ( ma gandesc ca o fii fost si el mic nu 2 metri de la nastere) !! :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#22
Mah bogdanele nush de unde ai siteu ala...da cand m-am uitat si io am vomitat pe tastatura...Sad( si o trebuit sa cumpar altaSmile)
#23
mi s-a cam facut rau dupa ce m-am uitatSmile)Big Grin
#24
Joker o sa ne intalnim odata noi 2 sa vezi ce glume o sa iei u....deci iti promit...atata timp cat mai dau un coment pe forum,.....u nu ai voie sa zici nimik...ok?
#25
SoSweet Wrote:Joker o sa ne intalnim odata noi 2 sa vezi ce glume o sa iei u....deci iti promit...atata timp cat mai dau un coment pe forum,.....u nu ai voie sa zici nimik...ok?


SoSweet ce te aprinzi asa baiatule...? Terminati-o cu certurile si amenintarile ( ADICA OFF TOPIC cum zicea laur) ti-am promis odata ceva...daca vad ca vei continua ma tin de promisiune!
#26
Da mah Savy da joker are ceva cu mine....uite-te la sugesti akolo la radio sa vezi k daka dau si eu sa zik ceva el tot are ceva cu mine....nush ce tot ii trebe baiatului Smile :mrgreen:
#27
cica joker are ceva cu elSmile)) .. sosweet.. tu inca nu ti-ai dat seama ca esti cam in plus pe langa noi?? cel putin aia nu a fost o gluma buna... sau prea exagerat si iti taie tot chefu sa mai postezi... asa ca ssshhhhtWink faci un bine societatii
#28
da era faza aia..in care una vrea sa se arunce cu parasuta de pe un baraj
..da nu se deschide parasuta.si avea o camera video montata pe cap.....mortal..
#29
RaZeR_man Wrote:da era faza aia..in care una vrea sa se arunce cu parasuta de pe un baraj
..da nu se deschide parasuta.si avea o camera video montata pe cap.....mortal..

Vreau sa o vad si eu Tongue :lol: :lol: :lol: Ai un site ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)