Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOAR PT CEi CU INIMA PUTERNICA !!!
#1
Urmatorul site este posibil sa il stiti.. eu mi-am reamintit de el si am zis sa va impartasesc si voua... Click aici : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ogrish.tv/play.php?vid=202">http://www.ogrish.tv/play.php?vid=202</a><!-- m --> ..........si restul le gasiti pe site.. !!! Mi-a venit rau.. :x :x :x

#2
waaa da ci draqu ai patit de impartasesti asa ceva cu noi ... tinele frate numai pt tine ... mai bine nu deschideam site-ul daca stiam ca ii cu malformatii de alea :cry: :cry: :cry:
#3
o la la Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
super tare : ))
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
SATANISTILOR
#6
danutzZ Wrote:super tare : ))


Am inima de piatraaa, inimaa de leuu, ma cunoaste lumeeaaa asta e DanutzZ al meu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Iti dau aprobarea sa te uiti !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
super tare ... ce imi place sa ma uit la chestii deastea :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
profesionisti politistii aia :| in loc sa ii acopere cu ceva, nu sa lase toata lumea sa vada, mai sunt copiii mici pe strada aia...saracii (copii)
#9
Probabil acolo la ei, se intampla frecvent astfel de accidente. La noi un simplu accident si se vorbeste in presa 2-3 zile :x
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
darkclan Wrote:Am inima de piatraaa, inimaa de leuu, ma cunoaste lumeeaaa asta e DanutzZ al meu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Iti dau aprobarea sa te uiti !

SAL
eu sunt darkclan , eu sunt nambar uan
si sunt mare barosan
daca ma sarutzi o noapte iti cumpar un seria 7
nu mai e nevoie ca sa ma prezint....
eu sunt platina si aur si argint :-j
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
danutzZ Wrote:
darkclan Wrote:Am inima de piatraaa, inimaa de leuu, ma cunoaste lumeeaaa asta e DanutzZ al meu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Iti dau aprobarea sa te uiti !

SAL
eu sunt darkclan , eu sunt nambar uan
si sunt mare barosan
daca ma sarutzi o noapte iti cumpar un seria 7
nu mai e nevoie ca sa ma prezint....
eu sunt platina si aur si argint :-j


=))) Dane aici era vb ca acest topic este pt cei cu inima tare =))) adica, asa ca tine cu INIMA DE LEU =)))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
care a avut curaj s-a uitat la sectiunea aia VIDEOS sa vedti altele.. cum sunt decapitatii oamenii in direct sau cum sunt taiate animale intr un mod macabru .. etc.. asta e lumea noastra dragilor !! :lol: :lol: :lol:

#13
bogdanell_butt Wrote:care a avut curaj s-a uitat la sectiunea aia VIDEOS sa vedti altele.. cum sunt decapitatii oamenii in direct sau cum sunt taiate animale intr un mod macabru .. etc.. asta e lumea noastra dragilor !! :lol: :lol: :lol:

aseara la 3 noaptea ce crezi ca faceam? :lol:
taiau gatu` la oameni zici ca taiau porcu de craciun Confusedhock:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
danutzZ Wrote:
bogdanell_butt Wrote:care a avut curaj s-a uitat la sectiunea aia VIDEOS sa vedti altele.. cum sunt decapitatii oamenii in direct sau cum sunt taiate animale intr un mod macabru .. etc.. asta e lumea noastra dragilor !! :lol: :lol: :lol:

aseara la 3 noaptea ce crezi ca faceam? :lol:
taiau gatu` la oameni zici ca taiau porcu de craciun Confusedhock:

dai in colo nush ce sange pot sa aiba aia in ei sa faca asa ceva la un om
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#15
marfa :mrgreen: danutzZ o dai pe rime? :lol: :wink:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)