Poll: Cunoasteti toate comenzile de care dispuneti ca admin ?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Da
62.50%
15 62.50%
2. Partial
25.00%
6 25.00%
3. Nu (dar doresc sa mi se aduca la cunostinta la rubrica Admins only)
12.50%
3 12.50%
Total 24 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cunoasteti toate comenzile de care dispuneti ca admin ?
#1
:mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
toti da , ahahaha
Reply
#3
hahhahahha cine crezi ca e atat de pr0st sa voteze nu?=)) (moderatorii si ownerii vad cine a votat cred)
Reply
#4
offff toti le stiti Smile) iak eu am votat partial...
noth!ng Heart u-s
Reply
#5
dar tot zic ca e necesar sa se faca topic cu toate comenzile de care dispunem, macar asa ca formalitate, la Announcements la rubrica Admins Only.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
hai verde te ocupi, sau anarhy?..uite aici un post al meu acu ceva anisori in urma, puteti actualiza asta.. http://forum.u-s.ro/regulile-serverului/...i-t95.html
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#7
amis Wrote:offff toti le stiti Smile) iak eu am votat partial...
daca nu le stii pe toate incepi cu amx_help apoi amx_help 20.. in functie de gradul tau de admin ai un anume numar de comenzi accesibile de care dispui. Le poti copia pe rand intr-un notepad sau altceva, primele 10, apoi urmatoarele si tot asa. Eu nu sunt acasa din pacate, pot intra doar pe forum.
Reply
#8
Anarchy Wrote:
amis Wrote:offff toti le stiti Smile) iak eu am votat partial...
daca nu le stii pe toate incepi cu amx_help apoi amx_help 20.. in functie de gradul tau de admin ai un anume numar de comenzi accesibile de care dispui. Le poti copia pe rand intr-un notepad sau altceva, primele 10, apoi urmatoarele si tot asa. Eu nu sunt acasa din pacate, pot intra doar pe forum.

alea de la amx_help le am scrise pe foi, stai linistit ca imi fac temele Smile) dar asta nu inseamna ca le stiu pe de rost...la asta m-am referit partial :p ca nu le cunosc pe de rost fiecare ce face si cum :p doar cele mai uzuale si indispensabile :d
noth!ng Heart u-s
Reply
#9
nu stiu ce sa zic ... cu cei care le stiti pe toate !
eu zic ca ar trebui sa intrebati niste profesionisti in ale cs-ului daca stiti toate comenzile !!!
eu bag mana in foc ca nu le stiti pe TOATE !
eu nu le stiu pe toate , si nici nu cred ca am nevoie !
Reply
#10
Am votat "ca le cunosc" pt ca le stiu pe cele de care am nevoie si nimic mai mult.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#11
Votat 1.Da
stiu toate accesele pentru adminul meu
Reply
#12
Doar 21 de voturi, n-au votat toti adminii, asta zice multe...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#13
in mare parte DA !!! :? chiar sa fiu sincer nici cei care au acces full nu stiu toate comenzile :mrgreen:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)