Poll: Cu sau fara bunny hop pe cs.u-s.ro?
You do not have permission to vote in this poll.
Cu bhop
37.93%
11 37.93%
Fara bhop
34.48%
10 34.48%
Mi-e indiferent
27.59%
8 27.59%
Total 29 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cu sau fara
#1
La rugamintea mai multor jucatori de pe server am facut acest topic. Nu stiu daca vor fi schimbari dupa acest topic, dar macar sa fie facuta o statistica Smile
#2
nu inteleg dc sa scos bhop... am votat cu bhop... cand intra playeri pe srv si le da slay plug`in ala se oftica si ies
#3
cum adica cu ... b-hop ! adica sa primeasca slay daca face bhop?
#4
daca face bhop sa nu mai primeasca slay Big Grin
#5
imi este indiferent Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
desi nu mai pot juca cs , am votat cu bhop ca mie asa imi placea ...ma obisnuisem
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#7
degeaba votatzi...mie mie indiferent...dar cataln o bagat plugin anti script...Smile...si nu le va scoate...asta va pot zice cu sigurantza...asa k nu mai are rost sa continuatzi discutzia Smile...k el o schimbat airaccelerate sa nu se mai faca bhop...si aqma plugin-u

bafta
#8
leVel Wrote:degeaba votatzi...mie mie indiferent...dar cataln o bagat plugin anti script...Smile...si nu le va scoate...asta va pot zice cu sigurantza...asa k nu mai are rost sa continuatzi discutzia Smile...k el o schimbat airaccelerate sa nu se mai faca bhop...si aqma plugin-u

bafta

citeste mai bine ce scrie acolo la inceput.....am specificat faptul ca nu cred ca se v-a rezolva nimic Smile doar asa statistic Smile
#9
indiferent , dar nu ar fi rau daca s-ar scoate pluginul anti bhop
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)