CS.U-S.RO

Full Version: Cu sau fara
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
La rugamintea mai multor jucatori de pe server am facut acest topic. Nu stiu daca vor fi schimbari dupa acest topic, dar macar sa fie facuta o statistica Smile
nu inteleg dc sa scos bhop... am votat cu bhop... cand intra playeri pe srv si le da slay plug`in ala se oftica si ies
cum adica cu ... b-hop ! adica sa primeasca slay daca face bhop?
daca face bhop sa nu mai primeasca slay Big Grin
imi este indiferent Big Grin
desi nu mai pot juca cs , am votat cu bhop ca mie asa imi placea ...ma obisnuisem
degeaba votatzi...mie mie indiferent...dar cataln o bagat plugin anti script...Smile...si nu le va scoate...asta va pot zice cu sigurantza...asa k nu mai are rost sa continuatzi discutzia Smile...k el o schimbat airaccelerate sa nu se mai faca bhop...si aqma plugin-u

bafta
leVel Wrote:degeaba votatzi...mie mie indiferent...dar cataln o bagat plugin anti script...Smile...si nu le va scoate...asta va pot zice cu sigurantza...asa k nu mai are rost sa continuatzi discutzia Smile...k el o schimbat airaccelerate sa nu se mai faca bhop...si aqma plugin-u

bafta

citeste mai bine ce scrie acolo la inceput.....am specificat faptul ca nu cred ca se v-a rezolva nimic Smile doar asa statistic Smile
indiferent , dar nu ar fi rau daca s-ar scoate pluginul anti bhop