Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cu ce mousuri jucati cs ?
#1
Cu ce mousuri jucati cs ? Dati Numele....
#2
A4Tech - X-750f Gaming Mouse
#3
daca zic ce mouse folosesc....radeti de mine...un a4tech la vreo 15ron...dar merge bine...nu mai tin minte ce culoare avea ca s-a luat de mult :?
#4
Genius Traveler 315 Laser game-edition

ceva nou aparut:-??...asha mio zis ala...ii super tare...da ns ce tehnologie ii k nu are nici un bec...ii laser deala invizibil sau nsSmile)

parerea mea Genius or scos cele mai tariu mousuri pt gameing..din cate stiu si am vazut eu...poate altzii au alta parere...da ce mousuri am vazut eu de couter-strike si pt alte jocuri...am ramas shocat...de aspect tehnologie si evident pretz=))
#5
A4 tech OP-50
#6
LG- 3D-610 :lol: trompeta de mouse :-W
#7
Chicony MS0 0502
#8
eu am un Benq m800 de vreo 2 ani.. la 800 dpi.. nu am probleme cu el.. merge.. singurul defect e ca are cablul cam gros..
pentru cine a zis ca genius is miezul la accesorii gaming.. se inseala.. cele mai tari mouse-uri recunoscute si de gameri sunt Logitechurile.. adica.. logitechurile sunt "maestrii" accesoriilor gaming.. mouse-uri.. tastaturi.. volane.. joystickuri.. dar si sistemele audio care le lauda toata lumea.. Smile
Daca ar fi sa-mi iau mouse... mi`as lua mx518 Smile, in Iasi sunt zeci de baieti care vand asa ceva la jumate din pretul magazinului ( 200 RON ).
CLICK -> mouseul lui pyro Big Grin
#9
aham...numa k al meu ii verde si am dat 70 de lei pe el is asemanatoare....apropo....uitete la noua mea achizitzieWink)

razer copperhead....so dus si cadou de pashti si de ziua meaSmile)...
#10
cu volanele te contrazic...cele mai tari volane is MoMo... Wink

aaa si ikks inainte sa deschizi gura aprofundeaza subiectu...nu cauta pe google si ce gaseshti primu articol asha ii Smile)

dute si tu prin magazine sau la reprezentatze...vorbeshte cu altzii....si studiaza piatza....si dupaia potzi sa zici ce vrei Big Grin
#11
acuma si tu pyro .. lasal sa caute pe google sa para inteligent . tie ciuda sau ce? Smile)) .. Oricum mo amuzat cu subiectu ala cu coca-cola ca nu e bun pt oraganismul nostru ..care stiu sigur ca el lo scris Smile))... eu dupa 8 ani de biochimie pur si simplu am ramas surprins de cat de multe stie ikks. deci continua ikks .. poporul te vrea Wink .
#12
oho zuzule :| 8 ani :-"
#13
ok.. sanatate tuturor ce ma contrazic. Deci.. pyro cauta Logitech G25, Momo e varza pe langa ala. Nu caut nimic pe google, fii calm. Tot ce-ti scriu aici is din cunostintele mele.
Zuzu, articolul cu coca cola nu e scris de mine, e tradus dintr-un articol englezesc.

Logitech G25

L.E. : Din ce am citit pe net.. am vazut ca MOMO is facute de Logitech.. asa ca... dute si tu prin magazine sau la reprezentatze...vorbeshte cu altzii....si studiaza piatza....
#14
A4TECH X6-28D (Roshu) Big Grin => <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.artcore.ro/preturi/mici/Mousi/A4TECH/MOUSE-LASER-A4TECH-X6-28D-%A0/2670.html">http://www.artcore.ro/preturi/mici/Mous ... /2670.html</a><!-- m --> asha arata
#15
LG 3D-510.
costa 15 RON
il am de un an.merge miez :-S...vai de capu lui cati pumni a primit dai intreg inca
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)